Adwokat z Poradni Salomon

Tutaj znajdziesz ciekawostki, fakty i informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Mariola
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 22:15

Adwokat z Poradni Salomon

Post autor: Mariola »

Co możecie mi powiedzieć na temat poradni poradniasalomon.pl w Warszawie? Zdecydowałam się na unieważnienie ślubu kościelnego, a wiem, że tamtejsi specjaliści zajmują się takimi sprawami. Myślicie, że warto się z nimi skontaktować?
Awatar użytkownika
cezaria
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2021, 4:03

Re: Adwokat z Poradni Salomon

Post autor: cezaria »

Jeśli potrzebny Ci doświadczony adwokat kościelny z Warszawy, to najbardziej profesjonalną pomoc uzyskasz właśnie w Poradni Salomon. Ja też się z nimi konsultowałam i uważam, że nie ma nikogo skuteczniejszego. Polecam bez wahania.
staśko

Re: Adwokat z Poradni Salomon

Post autor: staśko »

Z wieloma radcami prawnymi miałam do czynienia i chyba właśnie najlepiej sprawdziła się Kancelaria Sobczak Maciejewska Zając. Wejdź na ich stronę, zerknij jaki mają numer, zadzwoń i działaj. Osobiście uważam, że jeśli chodzi o kwestie prawne to nie warto się w to bawić samemu.. Nie znamy się z tymi kruczkami, lepiej niech zajmie się tym specjalista.
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: Adwokat z Poradni Salomon

Post autor: mado »

Niezależnie gdzie szukamy adwokata, to warto polegać na kimś sprawdzonym i z doświadczeniem. Dobrze jest na przykład wśród znajomych popytać. W ten sposób w Szczecinie trafiłam na adwokat Barbarę Węgłowską. Sprawa trudna, bo dotyczyła rozwodu. Nie chciałam sama przez to przechodzić, być zaskoczona czymkolwiek. A tak pani Barbara czuwała nad wszystkim, pewniej się czułam. Dobrze, że mam już wszystko za sobą.
ODPOWIEDZ