Herbata na stres?

Tutaj znajdziesz ciekawostki, fakty i informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
murat-73
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2021, 12:48

Herbata na stres?

Post autor: murat-73 »

Witam serdecznie. Sporo mówi się o funkcjonalnych herbatkach, które mają redukować stres, ale czy one faktycznie działają? Mam co do tego wątpliwości. Mimo wszystko słyszałem, że zielona herbata matcha na stres jest wyborem najrozsądniejszym. Chętnie dowiem się, czy testowaliście jej działanie w tym zakresie i jakie macie spostrzeżenia.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Herbata na stres?

Post autor: waza »

Z tego, co mi wiadomo, to w walce ze stresem może również pomóc ginko biloba herbata. Na stronie internetowej https://coteca.pl/herbata-ziolowa/2098- ... herbat-50g zostały opisane jej najważniejsze właściwości, a także sposób, w jaki powinno się ją zaparzać. Jeśli więc Was to interesuje, to polecam sobie poczytać w wolnej chwili.
Łukasz

Re: Herbata na stres?

Post autor: Łukasz »

Polecam spróbować olejku CBD. CBD oddziałuje na nasz układ nerwowy, sprawiając, że łatwiej nam się skupić na tym, co mamy zrobić, tłumiąc negatywną gonitwę myśli, która się pojawia podczas stresujących sytuacji. Kupić taki olejek, możesz w tym miejscu https://www.konopieizdrowie.pl/CBD
anecik

Re: Herbata na stres?

Post autor: anecik »

No na stres, to chyba najlepiej melisa? Ale tak jak ktoś już tutaj wcześniej pisał, o wiele lepiej się sprawdzają olejki cbd. Tutaj są do kupienia na przykład - https://www.konopieizdrowie.pl/CBD, mają różne stężenia, można dobrać idealnie do potrzeb swojego organizmu więc super :)
ODPOWIEDZ