Impreza integracyjna na strzelnicy

Tutaj znajdziesz ciekawostki, fakty i informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Kordula1994
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2019, 12:03

Impreza integracyjna na strzelnicy

Post autor: Kordula1994 »

Cześć, szef poprosił mnie o zorganizowanie imprezy integracyjnej dla pracowników. Pomyślałam nad wypadem na strzelnicę, co myślicie?
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2020, 15:21

Re: Impreza integracyjna na strzelnicy

Post autor: Angelika »

Super pomysł, ale polecałabym zainwestować w sprawdzoną firmę, która zajmie się organizacją. Znasz adrenalinaclub.pl? Są w stanie zorganizować wszystko od A do Z. Zawody strzeleckie, o których pracownicy będą mówić jeszcze długo :)
Awatar użytkownika
brysma
Posty: 57
Rejestracja: 02 gru 2019, 15:45

Re: Impreza integracyjna na strzelnicy

Post autor: brysma »

Bardzo fajny pomysł, my wymyślaliśmy coś podobnego, ale na Archery Tag STREFA ZAMKNIĘTA, firmie Animacje w Zabrzu, tam byliśmy na strzelaniu z łuku https://www.strefazamknieta.pl/oferta/strefa-eventu. Było super, mega się zintegrowaliśmy i na pewno jeszcze to powtórzymy. Większość nigdy nie strzelała, ale nauczyła się w trakcie eventu, byliśmy podekscytowani a adrenalina dodawała nam energii. Obiekt i firmę polecam serdecznie, cenowo wychodzi naprawdę w porządku.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Impreza integracyjna na strzelnicy

Post autor: waza »

Bardzo fajne imprezy integracyjne dla firm o różnej tematyce organizuje również z tego co wiem Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce obok Karpacza. Z ofertą tego miejsca możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.koronakarkonoszy.pl/imprezy/0,,0,1. Niektóre scenariusze organizowanych przez nich imprez wydają się naprawdę ciekawe ;)
ODPOWIEDZ