Przydatne instalacje w domu

Tutaj znajdziesz ciekawostki, fakty i informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
tymoteusz1969
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2020, 19:50

Przydatne instalacje w domu

Post autor: tymoteusz1969 »

Znacie jakieś nietypowe, ale przydatne instalacje domowe? Mówię na przykład o czymś takim jak centralny odkurzacz. Czytałem o nim na stronie centrumrekuperacji.pl i przyznam się wam, że wygląda to naprawdę ciekawie. Jak myślicie?
Awatar użytkownika
Ludwina1963
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 2:37

Re: Przydatne instalacje w domu

Post autor: Ludwina1963 »

Dla mnie instalacja centralnego odkurzacza to duże ułatwienie w kwestii sprzątania. Chyba najbardziej cenię sobie wygodę i ciszę takiego odkurzacza. Centrum Rekuperacji polecam, bo nieobce są im takie rozwiązania.
hiczungł

Re: Przydatne instalacje w domu

Post autor: hiczungł »

Instalację sanitarną przede wszystkim trzeba wdrożyć. Najważniejsze, aby podjęli się tego doświadczeni fachowcy - a jej wykonanie powoerzyliśmy do https://olima.pl/referencje/ . Wprowadzone rozwiązania przede wszystkim charakteryzują się pełną nowoczesnością . Ta instalacja posłuży nam przez długie lata!
ogniesztucznepłoną

Re: Przydatne instalacje w domu

Post autor: ogniesztucznepłoną »

Niezbędne elementy każdej instalacji domowej takiej jak manometry, termometry czy wodomierze kupimy bezpośrednio w sklepie https://kociolcenowy.pl/125-manometry-termometry - to profesjonalne doradztwo, dzięki niemu odpowiednio dobierzemy potrzebny element pomiarowy a nawet uzyskamy pewne wskazówki związane z jego montażem.
maja88

Re: Przydatne instalacje w domu

Post autor: maja88 »

Nie tylko w domu, ale też i w firmach, biurach itd. Przyda się zabudowa szachtów niepalne, a więc maskownica do instalacji. Z tego co się dowiedziałam ostatnio, to firma HPL System oferuje tego typu rzeczy. Możecie sobie sprawdzić.
ODPOWIEDZ