Rodzaje rowerów

Tutaj znajdziesz ciekawostki, fakty i informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Bogdan60
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2021, 22:06

Rodzaje rowerów

Post autor: Bogdan60 »

Są tu jacyś pasjonaci jazdy na rowerze, którzy faktycznie odróżniają rodzaje jednośladów? Czasami mi się wydaje że dla wielu osób rower to rower i nie ma większego znaczenia jakie ma koła i inne specyfikacje :P Na jakich wy jeździcie? Ja zamierzam niedługo kupić nowy, widziałem zresztą fajne rowery crossowe w Warszawie. Jest coś na co szczególnie polecacie zwrócić uwagę podczas zakupów?
tamisia

Re: Rodzaje rowerów

Post autor: tamisia »

Ja w sumie mam dwuletni rower i w sumie póki co mnie nie zawodzi. Mam kilka rzeczy w nim do wymiany, ale to nie problem. Właśnie znalazłam sklepzrowerami.pl, gdzie mają dzwonek rowerowy i inne rzeczy, które mi są potrzebne. Jak więc coś potrzebujecie, też możecie tam rzucić okiem.
herr

Re: Rodzaje rowerów

Post autor: herr »

Jak na moje to rowery elektryczne to idealne rozwiązanie dla osób starszych lub chcących ograniczyć wysiłek fizyczny. Dzięki szerokiej gamie stylów i funkcji do wyboru, na stronie https://pl.ecoride.com/ można znaleźć idealny rower elektryczny dostosowany do swoich potrzeb. Nie mówiąc już o najwyższej, skandynawskiej jakości
danuśka

Re: Rodzaje rowerów

Post autor: danuśka »

Co powiecie na takie rozwiązanie jakim są damskie rowery miejskie ? Powiem wam, że sama zastanawiam się nad jego zakupem, ponieważ z tego co widziałam to producent posiada świetne opinie i do tego ceny są atrakcyjne
aśkaa

Re: Rodzaje rowerów

Post autor: aśkaa »

A czy wiecie może gdzie części rowerowe warszawa warto kupić? Bo ja mam dobry rower, natomiast mam problem, że doszło do awarii i muszę kupić kilka części, zatem może mnie nakierujecie? Gdzie szukać? Gdzie mają przede wszystkim dobre jakościowo części?
olkaa

Re: Rodzaje rowerów

Post autor: olkaa »

Zawsze też można jednak wybrać stalowy rower Wybór roweru z ramą stalową może być świetnym rozwiązaniem. Na co warto zwrócić uwagę to atrakcyjna oferta dostępna na tej stronie oraz wysoka jakość wykonania ramy. To naprawdę solidna propozycja.
kamiil

Re: Rodzaje rowerów

Post autor: kamiil »

Zawsze warto rozważyć rower z bocznymi kółkami jako doskonały sposób na rozwijanie zdolności motorycznych u najmłodszych. Ostatnio trafiłem na tę propozycję i muszę przyznać, że to naprawdę atrakcyjna oferta, zarówno pod względem jakości, jak i ceny.
sandraa

Re: Rodzaje rowerów

Post autor: sandraa »

A czy robiliście jakieś zakupy również u firmy sklepzrowerami.pl? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad
tym czy kupić tam pedały rowerowe i inne artykuły? Musiałabym odnowić nieco swój sprzęt, bo niektóre elementy są na wykończeniu.
Awatar użytkownika
zero
Posty: 260
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Rodzaje rowerów

Post autor: zero »

Od jakiegoś czasu poszukuję roweru dla mojego dziecka i muszę przyznać, że spore wrażenie zrobiły na mnie rowery firmy puky.pl. Tutaj https://www.puky.pl/polska/produkty/poj ... zynek.html znajdziecie ich ofertę, która jest naprawdę bardzo szeroka. Posiadają w ofercie nawet hulajnogi.
ODPOWIEDZ