CNC Maszyny S.C.

Znasz sprawdzone przedsiębiorstwa, które warto polecić? A może poszukujesz opinii na temat danej firmy? Zajrzyj do tego działu.
Nasif

CNC Maszyny S.C.

Post autor: Nasif »

Lubię ich!
galarerki

Re: CNC Maszyny S.C.

Post autor: galarerki »

Skoro mowa o działaniach CNC, to ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że coś takiego jak cięcie laserowe blachy ma dla nas kolosalne znaczenie i nie można powiedzieć, że będziemy w tym względzie inni niż osoby zainteresowane tematem. Sprawdza nam się to przede wszystkim bardzo logicznie.
cukiereczek88

Re: CNC Maszyny S.C.

Post autor: cukiereczek88 »

Ja to sobie czasem nie wiem, co mam zrobić, ani jak mam poszerzyć odpowiednie kwestie, ale jak już, to po prostu warto się może zastanowić, gdzie wy kupujecie takie elementy, jak pompy. No i wam powiem, że to https://ucs.net.pl/kategoria-produktu/pompy-beczkowe/ mam na oku. Ciekawi mnie, jak ogólnie to wszystko omówicie. Dajcie znać, ciekawa jestem.
calineczkaa

Re: CNC Maszyny S.C.

Post autor: calineczkaa »

Ja nie znam się , ale z tego co wiem tłoczniki wykrojniki i wszelkie działania cnc oferuje firma Palimet. U nich możecie wykonać sobie wszelkie obróbki, wyprodukować sobie możecie części, czy plastyczną obróbkę blach. Oni mają w tym zakresie spore doświadczenie, wiedzę i doskonale rozwinięty park maszynowy.
ODPOWIEDZ