Aeracja trawnika - co polecacie?

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
kazanska
Posty: 65
Rejestracja: 20 lis 2019, 20:33

Aeracja trawnika - co polecacie?

Post autor: kazanska »

Możecie polecić jakiś sprawdzony środek do aeracji trawnika? Jestem kompletnie zielona temacie pielęgnacji ogrodu i potrzebuję porady. Czy ktoś z Was stosował może ten środek: https://aeratorwplynie.pl/? W sieci znalazłam wiele pochlebnych opinii, a jakie są wasze wrażenia?
Awatar użytkownika
marina
Posty: 65
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:19

Re: Aeracja trawnika - co polecacie?

Post autor: marina »

Hmm, no my się sami tym nie zajmujemy, to działka naszego ogrodnika, ale mogę się zapytać :). Naszym ogrodem zajmuje się bardzo rzetelna firma LUKMAR (Konstancin-Jeziorna) https://www.lukmar-alp.pl/oferta/uslugi-ogrodnicze. Oni profesjonalnie pielęgnują ogród, są świetni w tym co robią, bo nasz bądź co bądź bardzo duży ogród, wygląda jak marzenie. Wszystkie zasadzenia drzew, krzewów, kwiatów, trawnik, to ich robota. Ceny maja przystępne, polecam.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Aeracja trawnika - co polecacie?

Post autor: modny »

Akurat takie rzeczy są jak najbardziej ważne i ja muszę przyznać, że teraz powoli także się uczę jak należy dbać o trawnik. Już nawet czytałem na stronie https://klasterbudownictwa.pl/jaka-pomp ... -trawnika/ jaką pompę do podlewania trawnika najlepiej jest wybrać.
Awatar użytkownika
yovus
Posty: 64
Rejestracja: 18 lut 2020, 9:57

Re: Aeracja trawnika - co polecacie?

Post autor: yovus »

Szczerze mówiąc to nawet nie wiedziałem do tej pory co to jest aeracja trawnika, ale faktycznie jest to ciekawy zabieg. Jedyne co ja mogę Wam o trawnikach powiedzieć to to, że kosiarki z oferty https://www.stiga.pl/sklep/koszenie-trawnika świetnie się sprawdzają, bo sam mam taką i musze przyznać, że Stiga to dobry producent ;)
ODPOWIEDZ