agencja pracy

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
łuki

agencja pracy

Post autor: łuki »

agencja pracy w Łodzi jaka najlepsza?
Muszyński

Re: agencja pracy

Post autor: Muszyński »

Z Łodzi to nie znam, ale jeśli szukacie agencji pracy tymczasowej to sprawdzi wam się agencja pracy GARTNER z Legnicy http://www.gartner-group.pl/ Mega solidni profesjonaliści, specjalizują się w rekrutacji pracowników do takich branż jak budownictwo, montaż elektryczny, przemysł meblowy, odzieżowy, spożywczy czy usługi. Ja dzięki im znalazłem pracę w budownictwie i zarabiam bardzo przyzwoicie, także dobrze oceniam ich pomoc.
igorŻ

Re: agencja pracy

Post autor: igorŻ »

Ja jak najlepiej oceniam gliwicką Agencję Pracy Tymczasowej Derksen https://derksen-polska.pl/oferty-pracy/ Dzięki nim szybko znalazłem pracę w zawodzie i przy całkiem przyzwoitej pensji, także jestem zadowolony, że na nich udało mi się trafić.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: agencja pracy

Post autor: modny »

Samych agencji pracy jest w naszym kraju sporo i to już jaką wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Mogę każdemu również polecić zajrzenie do oferty https://leasingteam.pl/strefa-biznesu/n ... tymczasowa gdyż właśnie tam możemy zapoznać się z usługą pracy tymczasowej.
Jańkowska 45

Re: agencja pracy

Post autor: Jańkowska 45 »

Mi bardzo ciężko było znaleźć pracę, nie korzystałam z agencji pracy, ale koleżanka mi poleciła portal ogłoszeniowy https://pokato.pl/praca, na którym można znaleźć ogłoszenia oferty pracy. Niestety jestem po szkole średniej, bez zawodu, to nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego. Pracuję na kasie w sklepie spożywczym, ale i tak cieszę się że mam pracę.
Urszulą

Re: agencja pracy

Post autor: Urszulą »

A próbowaliście pracy za granica? Moja koleżanka pojechała do pracy w Niemczech https://praca.dojczland.info/ Mają tam wiele ciekawych i dobrze płatnych ofert pracy. Warto spróbować ,nie musimy od razu jechać na długo, można zacząć od pracy sezonowej. z pewnością się to nam opłaci.
Śmiech

Re: agencja pracy

Post autor: Śmiech »

Agencje pracy np. https://teamquest.pl/ wspomagają biznes swoich klientów. Rekrutują pracowników i prowadzą ich selekcję. Indywidualnie dostosowują kandydatów do potrzeb klienta. No i nie oszukujmy się, nikt lepiej nie zna rynku pracy niż agencje zatrudnienia. Moja firma dzięki agencji zatrudniła 50 % pracowników. Dodatkowo bardzo chętnie podszkolą z zakresu zarządzania ludźmi
łukomski894c

Re: agencja pracy

Post autor: łukomski894c »

Jeśli chodzi o prace tymczasowa to rozsadnie z Twojej strony byłoby zainteresować się ofertą https://derksen-polska.pl/oferty-pracy/ . Tak się składa, iż to za ich sprawą znalazlem swoja pierwsza prace na wakacje a bylo to bardzo rozsadnym wyborem! Calkowicie sprostalo moim wymogom i wpadly pierwsze, calkiem interesujace pieniadze!
pikuś

Re: agencja pracy

Post autor: pikuś »

Jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć pracę w IT, a chcesz zmienić środowisko pracy lub rozpocząć karierę IT, koniecznie zajrzyj tutaj: https://www.globallogic.com/pl/. Na tej stronie można znaleźć oferty pracy w branży IT na całym świecie, więc moim zdaniem naprawdę warto je zobaczyć, ponieważ dają ciekawe możliwości zawodowe.
smoła

Re: agencja pracy

Post autor: smoła »

Moim skromnym zdaniem bardzo dobrą drukarnię można znaleźć pod tym adresem: https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek. Posiadają mają bardzo ciekawą ofertę. Polecam wam zajrzeć, ponieważ możecie zaoszczędzić sporo środków, ponieważ mają naprawdę bardzo dobre ceny.
Awatar użytkownika
papier
Posty: 109
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:31

Re: agencja pracy

Post autor: papier »

Nie miałem konieczności szukać wsparcia agencji pracy, dzięki kształceniu w https://edunet-poland.pl/oferta/ksztalcenie-zawodowe/ zaraz po skończonej edukacji dostałem etat w firmie w której miałem praktyki. I do tej pory tam pracuję. Zostałem idealnie przygotowany do wykonywania takiego zawodu, bardzo dobry system nauczania i dla samego ucznia i dla firmy która pozyskuje w ten sposób pracowników.
Błażejek

Re: agencja pracy

Post autor: Błażejek »

Niestety nigdy nie miałem okazji aby korzystać z usług pośrednictwa pracy i zawsze każdy etat znalazłem sobie samodzielnie. Jak dla mnie bardzo fajną sprawą jest również to co przeczytałem w artykule https://leasingteam.pl/centrum-prasowe/ ... ymczasowej i faktycznie poznanie ustawy o pracy tymczasowej jest przecież ważne.
zerko

Re: agencja pracy

Post autor: zerko »

Jeśli poszukujesz nowej pracy jako operator prasy krawędziowej, zdecydowanie warto rozejrzeć się za ofertami na stronie https://centrumlaserowe.com/praca/opera ... wej-amada/. Zapewne znajdziesz tam atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Bez wątpienia warto skontaktować się z nimi bezpośrednio, aby poznać więcej szczegółów.
aishaa

Re: agencja pracy

Post autor: aishaa »

Widzę, że też szukacie takiego tematu, jak - praca niemcy agencja pracy. Skoro chcecie pracować zagranicą, to warto byłoby zgłosić się do firmy Ideal Grupa. Oni zapewnią wam pracę z świetnymi warunkami i dobrym zarobkiem.
mehor

Re: agencja pracy

Post autor: mehor »

Znalezienie odpowiedniej pracy nie jest proste, ale sprawdź ofertę na https://folimpex.com.pl/. Oferują dobre warunki pracy i możliwość ciągłego rozwoju.
ODPOWIEDZ