Ciąża poprzez zagnieżdżenie zarodka..?

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Ciąża poprzez zagnieżdżenie zarodka..?

Post autor: waza »

A skoro już o ciąży mowa, to jak się Waszym zdaniem najlepiej do niej przygotować? Czy czytanie tak zwanych kalendarzy ciąży, takich jak na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/12- ... darz-ciazy, wystarczy? Widziałam, że jest tam wiele ciekawych informacji i porad... a Wy jak się do ciąży przygotowywałyście?
Awatar użytkownika
Kasaho
Posty: 80
Rejestracja: 28 cze 2019, 11:38

Re: Ciąża poprzez zagnieżdżenie zarodka..?

Post autor: Kasaho »

Ja długo starałam się zajść w ciąże. Co do samego przygotowywania się do przyjścia maluszka to uważam że u nas doskonałą decyzją była decyzja o pozyskaniu krwi pępowinowej. W Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych skorzystaliśmy z oferty i bankujemy tam. Uważam to za dobrą inwestycję, takie zabezpieczenie.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Ciąża poprzez zagnieżdżenie zarodka..?

Post autor: monka »

A słyszeliście może o takim produkcie, jak https://supramen.pl/ ? Podobno wpływa na większą płodność u mężczyzn i wydaje mi się, że jest to bardzo interesujący produkt, z którego warto sobie skorzystać, a to przede wszystkim dlatego, że wspomaga męską płodność na 3 płaszczyznach: wspiera i reguluje gospodarkę hormonalną, poprawia wszystkie parametry nasienia i wspomaga pracę jąder dzięki czemu szybko rośnie szansa na pozytywny wynik starań o dziecko.
grószka

Re: Ciąża poprzez zagnieżdżenie zarodka..?

Post autor: grószka »

ja też jestem w ciąży i przyznam, ze szczególnie staram się o siebie dbać i robię wszystko by uniknąć zarażenia. Myślę, ze odpowiednia wiedza bardzo pomogą, poczytajcie sobie ten artykuł na temat tego jak funkcjonują wirusy https://holsamed.pl/wirusy-czym-sa-jak- ... -zarazamy/. Taka wiedza przyda się z pewnością każdemu obecnie, nie tylko kobietom ciężarnym :)
Awatar użytkownika
Faria
Posty: 58
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:38

Re: Ciąża poprzez zagnieżdżenie zarodka..?

Post autor: Faria »

A bierzesz jakiś preparat witaminowy? To bardzo ważne w okresie ciąży i laktacji. Rzuć okiem tu https://compositamama.pl/ na preparat Composita Mama DHA. Jest to kompleksowy produkt, zawierający witaminy i minerały rekomendowane przez PTG w tych okresach. Mają one łatwo przyswajalną formę - organizm "wyciąga" z nich wszystko co potrzebne. Opakowanie wystarczy na waż 30 dni. Sprawdź, będziesz zadowolona.
Awatar użytkownika
Marioolka
Posty: 75
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: Ciąża poprzez zagnieżdżenie zarodka..?

Post autor: Marioolka »

Ja już jestem w połowie ciąży, jak na razie wszystko super przebiega, bez żadnych problemów. Czytałam już na stronie https://dzidziusiowo.pl/kalkulatory/termin-porodu o terminie porodu, znajdziecie tu kalkulator, który właśnie wskaże wam kiedy ma być planowo wasz termin właśnie.
Oleńczuk

Re: Ciąża poprzez zagnieżdżenie zarodka..?

Post autor: Oleńczuk »

Powinnyście mieć dobrego ginekologa, który wyjaśni Wam te wszystkie tematy. Jeśli chodzi o mnie, to na pewno mogę Wam podpowiedziec, byście zajrzały do https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ i dowiedziały się więcej na temat tokofobii. To może być dla Was sporym zagrożeniem, dlatego też absolutnie nie zwlekajcie z podjęciem odpowiednich kroków.
Joaśka

Re: Ciąża poprzez zagnieżdżenie zarodka..?

Post autor: Joaśka »

U mnie akurat wszystko dobywało się naturalnie i ja jestem zdania, ze dość ważną sprawą jest to, aby również wiedzieć jaki wygląda kwestia w czwartym trymestrze. W sumie pamiętajmy także o potrzebach naszego maluszka przede wszystkim w pierwszych miesiącach jego życia. Moim zdaniem doskonale o tym napisano w http://viavision.pl/czwarty-trymestr-cz ... ach-zycia/ i ja polecam każdemu ten artykuł do zapoznania się.
ODPOWIEDZ