Dobry doradca finansowy

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 6
Rejestracja: 29 sty 2020, 8:24

Dobry doradca finansowy

Post autor: Irka »

Robię duży remont domu i dodatkowo stawiamy dobudówkę, ale wiem, że nie damy rady finansowo. Potrzebuję sprawdzonego doradcy kredytowego, który pomoże mi wybrać najlepszą opcję. Znalazłam https://bbpartnership.pl/. Pomogli już wielu osobom i firmom. Znacie ich? Myślicie, że warto się do nich zgłosić?

alwernia burmistrz
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: Dobry doradca finansowy

Post autor: figaro »

Ja od bardzo dawna opierałem się na pomocy doradcy podatkowego z KWS TAX www.kwstax.pl w Łodzi. Tym sposobem udało nam się uniknąć głupich błędów, gdyż działając bez nalezytego wsparcia sporo z nich mogło się pojawić!

ryszard ryszka
Awatar użytkownika
igunia
Posty: 100
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:35

Re: Dobry doradca finansowy

Post autor: igunia »

Ja ze swojej strony to mogę polecić https://affinance.pl którzy znajdują się w Warszawie. Pomogli mi wziąć kredyt na mieszkanie, dzięki wszelkie formalności nie okazały się takie straszne.

barbara mularczyk wikipedia
Awatar użytkownika
yovus
Posty: 64
Rejestracja: 18 lut 2020, 9:57

Re: Dobry doradca finansowy

Post autor: yovus »

Mi bardzo pomógł pewien doradca finansowy z Warszawy tutaj https://biurokredytowe.warszawa.pl/ możesz wejść na stronę i dowiedzieć się trochę więcej informacji na ten temat. Generalnie rzecz biorąc przy jakiejś większej inwestycji czy przed podjęciem decyzji kredytowej warto korzystać z usług doradców! Dzięki temu ja dobrze zainwestowałem i teraz jeszcze są generowane z tego tytułu nie małe zyski ;)
ODPOWIEDZ