Dom seniora

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 148
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:54

Dom seniora

Post autor: Lusia »

Witam! przychodzę tutaj z dosyc nietypowym, byc moze i delikatnym pytaniem - jakie jest Wasze zdanie na temat domów spokojnej starosci? Bo wedlug mnie dobrze ze takie miejsca są w Polsce . Wiem ze jeszcze kilka lat temu taka opiekan ie byla swiadczona na zadowalajacym poziomie jednak m oja ciocia ostatnio przebywa w takim Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ - na opiece calodobowej i jest zadowolona . Seniorzy dostaja tu porzadne i zbilansowane posilki, a budynek jest dostosowany nawet dla mniej samodzielnych seniorow, bo posiada winde.
Awatar użytkownika
brysma
Posty: 57
Rejestracja: 02 gru 2019, 15:45

Re: Dom seniora

Post autor: brysma »

No my jakoś nie mogliśmy oddać mamy do domu seniora, więc zdecydowaliśmy się na lepszą opcję, czyli na opiekę domową, którą mamy z firmy NESTOR Opieka domowa nad seniorem w Krakowie http://www.opiekadomowanestor.pl/oferta/. Oni mają świetna ofertę, bardzo kompetentnych pracowników - opiekunów, którzy super zajmują się mamą, podają jej lepi i zajmują się nią przez praktycznie cały dzień, gdy nas nie ma w domu. Są uczciwi, mają korzystne stawki, są rzetelni, polecam.
HannaŻ

Re: Dom seniora

Post autor: HannaŻ »

W Nowym Dworze Mazowieckim jest bardzo dobry dom opieki "Dom Rodzinny". Konkretnie to jest to ZOL czyli zakład opiekuńczo-leczniczy. Mają tam nawet oddział paliatywny, więc i bardzo schorowani seniorzy mogą tam przebywać.
ODPOWIEDZ