Gdzie na leczenie kanałowe?

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Marzena-64
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2020, 4:48

Gdzie na leczenie kanałowe?

Post autor: Marzena-64 »

Gdzie w Warszawie polecacie umówić się na leczenie kanałowe? Okropnie boję się bólu związanego z zabiegiem, więc szukam specjalisty, który szybko i sprawnie sobie ze wszystkim poradzi.
Awatar użytkownika
leonarda_96
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2020, 20:17

Re: Gdzie na leczenie kanałowe?

Post autor: leonarda_96 »

Prodentika to moim zdaniem najlepsza klinika stomatologiczna w Warszawie. O bólu szybko zapomnisz, bo lekarze mają super podejście do pacjentów, są mili i delikatni. Dbają też o Twój komfort. Dodam, że jak na warszawskie warunki, to w tej klinice są całkiem przystępne ceny :)
BasiaŚ546

Re: Gdzie na leczenie kanałowe?

Post autor: BasiaŚ546 »

https://salvus-idc.com/ polecam, wykonuja zabieg bezbolesnie bez komplikacji. Dzieki tej klinice oje zeby sa w swietnym stanie ;)
Gumiś_6789

Re: Gdzie na leczenie kanałowe?

Post autor: Gumiś_6789 »

BasiaŚ546 pisze: ↑10 lis 2020, 16:44 https://edclinic.pl/uslugi/leczenie-kanalowe-torun/ polecam, wykonuja zabieg bezbolesnie bez komplikacji. Dzieki tej klinice oje zeby sa w swietnym stanie ;)
Ja tam chodzę od lat i zawsze wychodzę zadowolony. Nie dość, że wszystko zrozumiale tłumaczą, to jeszcze leczenie jest kompleksowe i bezbolesne.

paszport wadowice
Muńka

Re: Gdzie na leczenie kanałowe?

Post autor: Muńka »

Czasami nie warto leczyć kanałowo zeba, chociażby dlatego, ze jest problem z samymi kanałami, które np są na tyle kręte, ze oczyszczenie ich sprawia bardzo duży problem. Miałam taka sytuacje i niestety ząb nadawał się ale do usunięcia. Była to górna 5 :/ Ale.... dobrze że jest coś takiego jak implanty ;) A znalazłam je tutaj https://stomatologiarodzinna.net/
aduśka78

Re: Gdzie na leczenie kanałowe?

Post autor: aduśka78 »

Teraz po usuniętym zębie bez problemu można mieć nowego. Są przecie implanty. Zobacz sobie u nich https://implant-zebowy.pl/ . Leczenie kanałowe bardzo osłabia zeby i czasami faktycznie nie ma sensu wydawać kasę. Lepiej implant i z głowy. Teraz dosłownie potrafią cuda.
MarekĆ

Re: Gdzie na leczenie kanałowe?

Post autor: MarekĆ »

Ja mam kilka zębów do leczenia kanałowego i dobrze, że znam dobrego stomatologa, który mi te żeby w taki sposób wyleczy. Jednego zęba mam ju zrobionego i nawet nie zapłaciłem za niego dużo Sterdent w Warszawie w dzielnicy Ursus https://sterdent.pl/kontakt.php .
Włodek

Re: Gdzie na leczenie kanałowe?

Post autor: Włodek »

Wydaje mi się, że raczej każdy stomatolog podejmie się takiego leczenia i nie ma w tym raczej nic nadzwyczajnego. Jak dla mnie bardzo ważną sprawą jest na pewno to aby wiedzieć gdzie możemy mieć wstawione wysokiej jakości implanty. Osobiście uczęszczam do kliniki https://warszawa.focusclinic.pl/ gdzie wiem, że zajmują się mną najwyższej klasy specjaliści.
Sońka

Re: Gdzie na leczenie kanałowe?

Post autor: Sońka »

Z takim problemem na pewno udałabym się do Gabinetu Lubińska Stomatologia Ortodoncja w Szczecinie. Akurat im nie można nic złego zarzucić, bo zawsze stają na wysokości zadania - upewniają się czy dobrze się czuję, są delikatni i jasno mówią co i jak, na czym się stoi.
ODPOWIEDZ