Jak uzyskać kredyt?

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
donata
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2021, 2:58

Jak uzyskać kredyt?

Post autor: donata »

Jak myślicie, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, kiedy decydujemy się wziąć kredyt? Mnie na przykład od razu do głowy przychodzą doradcy finansowi z czasnakredyt.pl. Może ktoś z was korzystał z ich usług?
Awatar użytkownika
Zofia_98
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2020, 14:32

Re: Jak uzyskać kredyt?

Post autor: Zofia_98 »

Ja myślę, że niewiele osób zdaje sobie sprawę, że bardzo ważna jest pozytywna historia kredytowa. Co do doradców to uważam, że są najlepsi w branży. Potrafią znaleźć najkorzystniejszą ofertę i naprawdę fachowo doradzają.
KarolinaŚliwka

Re: Jak uzyskać kredyt?

Post autor: KarolinaŚliwka »

Moim zdaniem najlepiej jest udać się do eksperta kredytowego i ja tak zrobiłam i moja znajoma poleciła mi to biuro https://finansowypiotr.pl/o-nas/ w Gdańsku. Wszystko zostało mi szczegółowo wyjaśnioną i teraz mam jasną i klarowną sprawę i wiem co mam robić .
jakoś

Re: Jak uzyskać kredyt?

Post autor: jakoś »

Można samodzielnie próbować, ale wydaje mi się, że jednak lepiej jest po prostu poszukać rozwiązań, które będą dla nas odpowiedniejsze. A największe rozeznanie ma oczywiście taki https://kredytolsztyn.com/ekspert-finansowy-elk/ pośrednik. Można powiedzieć, że on specjalizuje się w poszukiwaniu kredytów dla nas. I coś na pewno nam wyhaczy, nie ma to tamto.
Łoae

Re: Jak uzyskać kredyt?

Post autor: Łoae »

donata pisze: ↑05 mar 2021, 5:37 Jak myślicie, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, kiedy decydujemy się wziąć kredyt?
Przede wszystkim trzeba sprawdzić warunki. Ja ostatnio mam trochę pod górkę z wydatkami, co chwilę coś się psuje w domu i ledwo wiążę koniec z końcem, zastanawiam się nad pożyczką, myślicie, że można gdzieś teraz pożyczyć pieniądze ale przez internet?
oewonga_pożyczki

Re: Jak uzyskać kredyt?

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
Jeśli interesuje Cię pożyczka przez Internet, to chętnie przedstawię Ci ofertę Wonga. Naszym klientom oferujemy pożyczki w oparciu o szybki, przystępny proces w 100 proc. online. Jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka, to maksymalną kwotą, jaką możesz pożyczyć w przypadku pożyczki krótkoterminowej na 30 dni to 1000 zł. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci, na taki okres, mogą pożyczyć do 3000 zł w bardzo dobrej cenie – koszt pożyczki widzą po zalogowaniu się na swoje konto.
W naszej ofercie mamy również pożyczkę ratalną do 20 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 niskich rat. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta i poznasz go w momencie składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy.
Teraz, nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Słeba

Re: Jak uzyskać kredyt?

Post autor: Słeba »

oewonga_pożyczki pisze: ↑31 maja 2021, 23:43 Cześć,
Jeśli interesuje Cię pożyczka przez Internet, to chętnie przedstawię Ci ofertę Wonga. Naszym klientom oferujemy pożyczki w oparciu o szybki, przystępny proces w 100 proc. online. Jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka, to maksymalną kwotą, jaką możesz pożyczyć w przypadku pożyczki krótkoterminowej na 30 dni to 1000 zł. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci, na taki okres, mogą pożyczyć do 3000 zł w bardzo dobrej cenie – koszt pożyczki widzą po zalogowaniu się na swoje konto.
W naszej ofercie mamy również pożyczkę ratalną do 20 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 niskich rat. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta i poznasz go w momencie składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy.
Teraz, nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
a co to jest to całe rrso?
ćwikiełka

Re: Jak uzyskać kredyt?

Post autor: ćwikiełka »

donata pisze: ↑05 mar 2021, 5:37 Jak myślicie, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, kiedy decydujemy się wziąć kredyt? Mnie na przykład od razu do głowy przychodzą doradcy finansowi
a ja mysle ze brac pozyczke teraz to glupota, zyjemy w takich czasach ze bez problemu mozna sprzedac cos wartosciowego z domu i miec czysty pieniadz bez zadluzania sie. ja tak na lombi.com sprzedalam
oewonga_pożyczki

Re: Jak uzyskać kredyt?

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
RRSO to rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Inaczej mówiąc jest to całkowity koszt roczny kredytu, który ponosi klient. RRSO jest wyrażone w procentach i uwzględnia wszystkie koszty takie jak: odsetki, prowizje lub inne opłaty, które klient jest zobowiązany zapłacić za kredyt, jak również za zmianę wartości pieniądza w czasie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o RRSO, a także o innych pojęciach związanych z finansami, to zachęcam do odwiedzenia strony: wonga.pl/slowniczek
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
agiś0444

Re: Jak uzyskać kredyt?

Post autor: agiś0444 »

Skoro jesteśmy przy takim temacie to powiem Wam, że mi udało się znaleźć naprawdę świetne rozwiązanie. Na stronie https://concash.pl/pozyczki-dla-zadluzonych możecie sobie w porównać dostępne na rynku oferty. Wszystko zupełnie bezpłatnie. Nie musicie tracić czasu na konsultacje w banku czy u innych doradców, ani podawać swoich osobistych danych.
Kapi26

Re: Jak uzyskać kredyt?

Post autor: Kapi26 »

Warto na początku zorientować się jakie masz w ogóle możliwości na wzięcie kredytu. Następnie warto poszukać jak najkorzystniejszej oferty. Pod adresem: https://monebay.pl/pozyczka-na-dowod jest strona gdzie możliwe jest wzięcie pożyczki na dowód. Formalności można wypełnić online, co jest dużą wygodą.
ODPOWIEDZ