ozonowanie mieszkania warszawa

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
wojtuś

ozonowanie mieszkania warszawa

Post autor: wojtuś »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie http://insiemepolska.pl/mycie-palet/
tośka

Re: ozonowanie mieszkania warszawa

Post autor: tośka »

Jeśli chodzi o ozonowanie pomieszczeń to mogę z czystym sumieniem polecić firmę https://dezynfeusz.pl/ozonowanie-pomieszczen , którzy doskonale zajmą się oczyszczaniem waszego mieszkania. Jest to ważna sprawa, ponieważ w ten sposób pozbędziecie się przykrego zapachu czy grzybów.
Łujka

Re: ozonowanie mieszkania warszawa

Post autor: Łujka »

Jeśli nie znacie firmy Green Style, to polecam się odezwać właśnie do nich. Działają na terenie Warszawy i okolic. Zostawiam linka, jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany tematem ozonowania (ale też wszelkiego rodzaju innymi działaniami DDD) http://greenstyle.com.pl/ozonowanie-warszawa/
Alono

Re: ozonowanie mieszkania warszawa

Post autor: Alono »

"Jeśli nie znacie firmy Green Style, to polecam się odezwać właśnie do nich. Działają na terenie Warszawy i okolic. Zostawiam linka, jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany tematem ozonowania (ale też wszelkiego rodzaju innymi działaniami DDD) http://greenstyle.com.pl/ozonowanie-warszawa/"
Podpisuję się pod tą opinią obiema rękami, też naprawdę polecam wszelkiego rodzaju usługi ddd oferowane przez firmę Green Style. Znają się na swojej pracy jak nikt inny.
ODPOWIEDZ