Pożyczka

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Pożyczka

Post autor: symboliczna »

Czy jest teraz opcja że dostaje się pożyczki na korzystnych warunkach na przykłada za zero zł? Wiem że z pożyczkami trzeba uważać bo często mają wysokie koszty i trzeba dużo oddać ale słyszałam też że są takie gdzie oddajesz tyle samo ile pożyczyłeś i to mnie interesuje
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: Pożyczka

Post autor: kaktusowa »

Tak, jest taka opcja i nawet tu https://www.saverium.pl/artykuly/pierws ... i-za-0-zl/ o niej czytałam. Sama niedawno skorzystałam z takiej opcji wzięcia pożyczki. Jak szybko potrzebna Ci gotówka to nie znajdziesz lepszego rozwiązania.
lożyshek

Re: Pożyczka

Post autor: lożyshek »

Zawsze musisz obliczyć ryzyko finansowe. Czy będziesz w stanie spłacić pożyczkę? Zapoznaj się z warunkami pożyczki. Ile będziesz potrzebować do zwrotu? Umowa musi również zawierać informacje o karach itp. Omów możliwość wcześniejszej spłaty kredytu. :!:
agnęshka

Re: Pożyczka

Post autor: agnęshka »

Każdy z nas ma trudne sytuacje życiowe. Straciłem też część swoich dochodów. I znalazłem dla siebie okazję do zarabiania pieniędzy na automatach do gry. Na tej stronie znajduje się wiele polskich automatów online https://gry-hazardoweonline.pl/darmowe- ... owe-owoce/. Są to gry z prostymi warunkami do grania, które przynoszą mi dodatkowy dochód.
Michał Nućko

Re: Pożyczka

Post autor: Michał Nućko »

Pożyczka niesie za sobą dużo mniejsze ryzyko, niż kredyt hipoteczny. Przede wszystkim dlatego, że jest udzielana na mniejsze kwoty i na krótszy okres. Firma https://zyciebezkredytu.pl/dziedziczeni ... -frankach/, w prosty sposób udziela informacji, o tym co dzieje się z kredytem po śmierci kredytobiorcy. W przypadku braku testamentu, kredyt dziedziczy rodzina zmarłego.
oleśka03

Re: Pożyczka

Post autor: oleśka03 »

Gdy podejdzie się dojrzale do tematu tj. sprawdzi czy wgl stac nas na spłatę, a potem gdy się się odłoży jakieś klika rat w przód to można pomyślec o pożyczce. Ważny też jest wariant jaki się wybierze. Można poczytac o wielu rodzajach pożyczek na portalu https://monebay.pl/
oluś7488

Re: Pożyczka

Post autor: oluś7488 »

Najlepiej by było wziąć ją w banku ale te niechętnie obecnie ich udzielają więc warto skorzystać z ofert pozabankowych o których więcej tutaj https://concash.pl/ Nie tylko dowiesz się szczegółów, ale także możesz wnioskować od ręki o pożyczkę. Na pewno szybciej uzyskasz tam finansowanie niż w banku.
mórarztynkaż

Re: Pożyczka

Post autor: mórarztynkaż »

Zamiast bawić się w bezsensowne pożyczki, zacznij sprzedawać niepotrzebne przedmioty. Pozbyłem się zegarków i biżuterii, zalegających w szafkach i wpadło nieco gotówki. Wszystkie te przedmioty, bez najmniejszego kłopotu przyjęli ode mnie https://www.zloto-poznan.pl/skup-zegarkow . Do tego wyszła rozsądna wycena!
pytańko

Re: Pożyczka

Post autor: pytańko »

symboliczna pisze: ↑28 lut 2021, 15:38 Czy jest teraz opcja że dostaje się pożyczki na korzystnych warunkach na przykłada za zero zł? Wiem że z pożyczkami trzeba uważać bo często mają wysokie koszty i trzeba dużo oddać ale słyszałam też że są takie gdzie oddajesz tyle samo ile pożyczyłeś i to mnie interesuje
No ja też się chętnie dowiem jak wygląda sytuacja
oewonga_pożyczki

Re: Pożyczka

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
taką ofertę znajdziesz teraz w Wonga. Jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni w bardzo dobrej cenie – koszt pożyczki mogą zobaczyć po zalogowaniu się na swoje konto. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso). Jeżeli jesteś już klientem Wonga, to swoją aktualną ofertę możesz sprawdzić logując się na wonga.pl/login.
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
Leksi85

Re: Pożyczka

Post autor: Leksi85 »

Można uniknąć brania pożyczki, oszczędzając. Nie każdy wie jak prawidłowo oszczędzać, dlatego warto szukać informacji na ten temat. Pod adresem: https://taniopozyczam.pl/blog/jak-oszcz ... e-poradnik jest wpis na blogu poświęcony właśnie oszczędzaniu pieniędzy.
ODPOWIEDZ