Rozwiązania ekologiczne do domu

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Safira_69
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2022, 19:52

Rozwiązania ekologiczne do domu

Post autor: Safira_69 »

Dajcie znać, na jakie rozwiązania ekologiczne zdecydowaliście się w swoich domach? My mieliśmy w tym roku montaż instalacji fotowoltaicznej na naszym dachu, co mnie naprawdę cieszy. Dlatego też zastanawiamy się nad tym, czy nie zmienić formy ogrzewania na pompę ciepła. Myślicie, że to dobry pomysł? możecie polecić jakąś ekipę, która montuje pompy ciepła?
Rysiek K.

Re: Rozwiązania ekologiczne do domu

Post autor: Rysiek K. »

Ja mam pompę ciepła i jestem bardzo zadowolony. Polecam taką instalację zwłaszcza tym, którym zależy na czystej i przyjaznej dla środowiska formie ogrzewania. W internecie jest wiele firm, dlatego dużo czasu zajęło mi szukanie jakiejś naprawdę dobrej. W ubiegłym roku pompę montowała u mnie ekipa z firmy Netsu i wszystko działa poprawnie do dzisiaj bez awarii. Specjalizują się w pompach ciepła, które efektywnie wykorzystują do ogrzewania ciepło z powietrza wywiewanego z domu.
Bażant

Re: Rozwiązania ekologiczne do domu

Post autor: Bażant »

Zdecydowanie tak jak piszecie same pompy ciepła są na pewno dziś bardzo dobrym rozwiązanie, ale to jednak my musimy się zdecydować na to jaką wybierzemy. Mi udało się niedawno przeczytać o tym, że pompy ciepła marki Kaisai jednak są chińskiej produkcji a nie japońskiej jak odtąd mi się wydawało.
Kasahoa

Re: Rozwiązania ekologiczne do domu

Post autor: Kasahoa »

Dobór odpowiedniej firmy do instalacji pomp ciepła i systemów fotowoltaicznych jest kluczowy dla efektywności i trwałości instalacji. Przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na rynku, takie jak https://passive-instal.pl/, często mogą zapewnić wysoką jakość usług opartą na długoletnim doświadczeniu
ODPOWIEDZ