Sklepy z książkami online

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
żarek72
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2020, 12:51

Sklepy z książkami online

Post autor: żarek72 »

Cześć! Polecajcie w tym wątku wasze ulubione sklepy internetowe z książkami. Nie muszą to być książki nowe. Robicie w ogóle tego rodzaju zakupy przez internet? Ja coraz częściej, bo ceny w sieci są o wiele niższe niż stacjonarnie.
Awatar użytkownika
Wacław_83
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2020, 13:48

Re: Sklepy z książkami online

Post autor: Wacław_83 »

Ja już dawno przerzuciłem się na zakupy internetowe, szczególnie jeśli chodzi o książki. Większość tego, co mnie interesuje, znalazłem w antykwariacie Literacki24. Polecam zajrzeć. Książki z ich oferty są w naprawdę fajnym stanie i dobrej cenie.
mańka

Re: Sklepy z książkami online

Post autor: mańka »

A to różnie, ostatnio np. kupiłam w empiku ,,Piekielny układ" A.S. Sivar. To wciągająca powieść o zabarwieniu erotycznym, historia burzliwego uczucia zwykłej dziewczyny i rasowego playboya. Układ oparty na namiętności jest niesamowicie ekscytujący, ale też trudny, gdy w grę zaczynają wchodzić wyższe uczucia.
Wół

Re: Sklepy z książkami online

Post autor: Wół »

Nic mnie bardziej nie relaksuje, jak wieczór z nową książką. Uwielbiam czytać, ponieważ to jedyna rzecz, która jest w stanie oderwać mnie od rzeczywistości. Niedawno podczas przeglądania sieci trafiłam na interesującą księgarnię, mianowicie: https://www.taniaksiazka.pl/zanim-wyjed ... 23842.html Myślę, ze z pewnoscią znajdziecie tam pomysł na prezenty gwiazdkowe czy inne uroczystości
ODPOWIEDZ