spedycja

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
braver
Posty: 110
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:25

spedycja

Post autor: braver »

Cześć. Prowadzę sieć sklepów internetowych i ostatnio zaczęłam dostawać zamówienia spoza Polski. Chciałabym bezpiecznie dostarczać towary również poza granice naszego kraju. Myślałam o nawiązaniu współpracy z firmą transportową, pytanie tylko która będzie najlepsza?
Awatar użytkownika
haniula
Posty: 71
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:10

Re: spedycja

Post autor: haniula »

Oczywiście należy szukać firmy świadczącej usługi na najwyższym poziomie. Także polecam poszerzać swoją wiedzę z tematu transportu i warto poczytać czym jest fracht morski https://pfc24.pl/jakie-uslugi-obejmuje-fracht-morski/ - przyda się ta wiedza jeśli będziesz przesyłać towar drogą morską

gerro
kórtka

Re: spedycja

Post autor: kórtka »

Musiałem skorzystać z usług przewozu samochodów. Takie usługi realizują https://www.fmauto.pl/oferta , znajomy polecił ich usługi. Okazało się to kapitalnym wyborem a pojazdy zostały wywiezione do Niemiec. Moim wymogom to sprostało, ponieważ wszystko to poszło w mgnieniu oka i dotarło na miejsce.
mała

Re: spedycja

Post autor: mała »

Z własnego doświadczenia wiem, ze wcale nie tak łatwo jest trafić na sprawdzoną i rzetelną firmę spedycyjną. Niemniej jednak, od niedawna współpracujemy z GO Freight i nie mam żadnych zarzutów. To profesjonaliści w każdym calu.
Mona23

Re: spedycja

Post autor: Mona23 »

Skoro już mowa o przesyłkach, to myślę że najrozsądniej jest skorzystać z pośrednictwa brokera, bo często ma najlepsze ceny. Pod adresem: https://www.sendit.pl/sledzenie-przesylek jest strona sendit gdzie można chociażby śledzić przesyłki. Słyszeliście o tym brokerze wcześniej?
pepezaba

Re: spedycja

Post autor: pepezaba »

Spedycja morska jest niezwykle istotnym elementem globalnego łańcucha dostaw, umożliwiającym efektywny transport towarów na długich dystansach. Na stronie https://www.translogis.pl/pl/ofr/spedycja-morska znajdziesz usługi spedycji morskiej, które zapewniają kompleksową obsługę oraz sprawne realizowanie transportu przez morza. Myślę, ze nie będziecie rozczarowani poziomem ich usług.
harru

Re: spedycja

Post autor: harru »

Myślę, że spedycja lotnicza to najszybszy sposób na przewóz towarów na duże odległości, idealny dla pilnych dostaw. Symlog https://symlog.eu/spedycja-lotnicza/ specjalizuje się w spedycji lotniczej, oferując szybkie i niezawodne rozwiązania transportowe. Firma współpracuje z wieloma liniami lotniczymi, co pozwala na elastyczność i dostosowanie usług do potrzeb klienta.
ODPOWIEDZ