Studia

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
aguś0445

Studia

Post autor: aguś0445 »

Jestem przed wyborem odpowiedniej uczelni i przyznam szczerze, że kompletnie nie wiem, na co mam się zdecydować. Macie jakieś ciekawe propozycje? Jakie uczelnie możecie mi polecić? Powiem szczerze, że interesuje mnie w zasadzie każde miasto, ale chyba najbardziej Warszawa.

gmina zielonki kraków
joluś0955

Re: Studia

Post autor: joluś0955 »

Myślę, że bardzo fajne kierunki studiów są na Akademii Ekonomiczno Humanistycznej w Warszawie. Sama kończyłam tam zarządzanie zasobami ludzkimi. Przede wszystkim bardzo fajne zajęcia mieliśmy, ciekawe, dużo praktycznych przykładów. Traficie też na świetnych wykładowców. Polecam sprawdzić!
ewuś0456

Re: Studia

Post autor: ewuś0456 »

U mnie wybór studiów dopiero za dwa lata, ale kompletnie nie wiem, w jaki sposób podjąć decyzję i nad jakim rozwiązaniem się skupić. Mieszkam w Warszawie, więc myślę, że uczelnia tutaj będzie bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie będę narażała siebie i rodziców na dodatkowe koszty.
łukasz5

Re: Studia

Post autor: łukasz5 »

Ja jestem po AEH i również bardzo sobie chwalę. Opinie zawsze są różne, ale tutaj zdecydowana większość osób jest zadowolona z tego, jakie mają życie zawodowe po ukończeniu tych studiów. Uczelnia znana jest wśród wielu różnych firm, które z reguły mają o niej bardzo dobre zdanie.
aguś0445

Re: Studia

Post autor: aguś0445 »

A czy możecie mi konkretnie zdradzić, jakie kierunki właśnie na tej uczelni studiowaliście? Może jesteście w stanie coś na ich temat opowiedzieć więcej? Nie ukrywam, że taka podpowiedź będzie dla mnie bardzo pomocna i na pewno wpłynie na podjęcie przeze mnie decyzji.
joluś0955

Re: Studia

Post autor: joluś0955 »

Ja, tak jak mówiłam - zdecydowałam się na kierunek, jakim jest zarządzanie, no i muszę przyznać, że jak najbardziej jestem zadowolona. Polecam się zainteresować tym kierunkiem, ale pod warunkiem, że interesuje Was coś takiego i jeśli macie już na ten temat jakieś informacje. Świetny poziom nauczania!
łukasz5

Re: Studia

Post autor: łukasz5 »

To ja z kolei studiowałem informatykę, ponieważ interesowałem się nią od dziecka, no i muszę przyznać, że pomogło mi to w tym, w jakim aktualnie pracuję teraz zawodzie. Myślę, że na tej uczelni każdy kierunek będzie jak najbardziej odpowiedni, a Ty wybieraj po prostu według własnych przekonań :)
Awatar użytkownika
papier
Posty: 94
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:31

Re: Studia

Post autor: papier »

Mieszkam w Warszawie i mam sporo znajomych, studiowali na różnych uczelniach ale najwięcej z nich wybierało AEH i powiem Ci, że złych opinii o tej uczelni nie słyszałem. Mają naprawdę dobrą ofertę, różne kierunki, możesz na ich stronie przeczytać dokładnie jak wygląda nauczanie rok po roku. Chcę wybrać się na dodatkowy kierunek za jakiś czas i głównie szukam na tej uczelni, na razie myślę o finansach i rachunkowości.
radość

Re: Studia

Post autor: radość »

Gdybym teraz miała wybierać to poszłabym na zarządzanie jak moja siostra, a dokładnie na http://www.wseiz.pl/pl/uczelnia/wydzial ... -produkcji . Studia naprawdę ciekawe, ofert pracy po ich zakończeniu także nie brakuje. Uczelnia reprezentuje wysoki poziom nauczania, plusem jest także lokalizacja. Z resztą sami się możecie przekonać zapoznając się szczegółowo z ofertą.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Studia

Post autor: monka »

Co do kierunku, zdecydowanie musisz zdecydować samodzielnie, zastanawiając się nad tym co chciałabyś w życiu robić. Z uczelnią już jest łatwiej - z czystym sumieniem mogę polecić AEH z Warszawy. Dobrze przygotują Ciebie do wykonywania zawodu. Wśród dostępnych kierunków na pewno któryś Ciebie zainteresuje.
ODPOWIEDZ