Świece z swiece-zaplonowe.pl

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
fortunat_88
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2021, 20:41

Świece z swiece-zaplonowe.pl

Post autor: fortunat_88 »

Witam ;)
Ktoś z was zamawiał świece do auta ze sklepu swiece-zaplonowe.pl? Ponoć mają tam ich największy wybór. Według was to prawda? Dajcie znać, bo w moim sprawdzonym sklepie stacjonarnym niestety moje świece nie są już dostępne.
Awatar użytkownika
Hugon97
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2020, 18:51

Re: Świece z swiece-zaplonowe.pl

Post autor: Hugon97 »

Nieważne czy w tym sklepie kupujesz świece czy klucze i nasadki, bo każdy z produktów to solidna jakość i sprawność. Nie można też nie wspomnieć o rewelacyjnej cenie i szybkiej realizacji zamówienia. Polecam każdemu.
Reniuśz6672

Re: Świece z swiece-zaplonowe.pl

Post autor: Reniuśz6672 »

fortunat_88 pisze: ↑27 maja 2021, 1:17 Witam ;)
Ktoś z was zamawiał świece do auta ze sklepu swiece-zaplonowe.pl? Ponoć mają tam ich największy wybór. Według was to prawda? Dajcie znać, bo w moim sprawdzonym sklepie stacjonarnym niestety moje świece nie są już dostępne.
Jeśli wiesz czego szukaszto duży wybór nie potrzebny tylko sklep w którym kupisz swoje świece w przyzwoitej cenie. ja od lat za namową mechanika używam tylko świec Brisk bo dają pełny zapłon. A je kupuję w necie w Expert Auto https://www.expert.auto.pl/. Nie wiem czy mają największy wybór. Dla mnie najważniejsze, że mają najlepsze na rynku świece.
gryzlii

Re: Świece z swiece-zaplonowe.pl

Post autor: gryzlii »

Jak najbardziej - takie świece są super. Ale warto też zerknąć sobie na kuleczki zapachowe, jakie oferuje firma Pachnąca Szafa - ponieważ w ten sposób możecie też zadbać o przyjemną woń w waszych wnętrzach. Poza tym ich produkty są bardzo wydajne i niedrogi.
ODPOWIEDZ