Tłumaczenia dla firm

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Łagoda
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2021, 11:39

Tłumaczenia dla firm

Post autor: Łagoda »

Witam :)
Potrzebowałabym sprawdzonego tłumacza w Warszawy, który realizuje zlecenia na przekłady dla firm. Udało mi się trafić na ofertę Pani Danuty z tlumaczka-przysiegla.pl. Możecie powiedzieć mi coś więcej na jej temat?
Awatar użytkownika
petroniusz76
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2021, 8:31

Re: Tłumaczenia dla firm

Post autor: petroniusz76 »

Według mnie Pani Danuta to najlepszy tłumacz przysięgły w Warszawie. Pracuje z językiem rosyjskim i angielskim, ma przystępne ceny, zapewnia szybką realizację zleceń i zwyczajnie doskonale zna się na swojej pracy. Czego chcieć więcej?
bóraczany

Re: Tłumaczenia dla firm

Post autor: bóraczany »

Dysponujemy sporą ilością dokumentów, które to warto poddać stosownemu tłumaczeniu na język niemiecki. Dlatego od dawna współpracujemy z tłumaczem https://lukaszbrzana.eu/oferta/ , który załatwia to bez zawahania. Dokumenty tłumaczone na czas, bezbłędnie. Takich fachowców ze świecą szukać!
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Tłumaczenia dla firm

Post autor: monka »

Warto na pewno wybierać biura, które znają się na tym, co robią i przede wszystkim profesjonalnie pochodzą do tematu. Tutaj https://skrivanek.pl/ sobie zerknijcie. Macie tam bowiem namiar na biuro, które między innymi posiada takich specjalistów, jak tłumacz niemiecki. Takie rozwiązanie przydaje się między innymi na spotkaniach biznesowych z obcokrajowcami.
figaró

Re: Tłumaczenia dla firm

Post autor: figaró »

Dobrze było oprzeć się na wsparciu i pomocy ze strony tłumacza, gdyż musieliśmy przetłumaczyć kilka rzeczy z hiszpańskiego. Pomocni na tym polu okazali się https://tlumacz.katowice.pl/oferta/ ze swoją ofertą. Wszelkie teksty zostały przetłumaczone szybko, na czas i bezbłędnie a na tym nam zależało.
Sława

Re: Tłumaczenia dla firm

Post autor: Sława »

Jeśli masz wątpiwości,pewnego rodzaju niepewność, czy zlecenie tłumaczenia dokumentów zlecać do tłumacza przysięgłego, poczytaj na co warto zwracać uwagę przy podjęciu decyzji https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-ca ... ego-,12824 i sam ostatecznie podejmij decyzję optymalną w twojej sytuacji.
oliwiuś

Re: Tłumaczenia dla firm

Post autor: oliwiuś »

Jeśli szukasz specjalistę od tłumaczeń specjalistycznych tekstów technicznych z angielskiego i na angielski w swojej firmie to polecam tą osobę tutaj https://tlumaczenia-gk.pl/techniczne . Dotyczy to między innymi : budowa maszyn i linii , medycyna i farmacja , instrukcje obsługi, katalogi oraz wiele innych dziedzin.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Tłumaczenia dla firm

Post autor: modny »

Ogólnie samo tłumaczenia są często potrzebne i zdecydowanie muszą zostać one bardzo dokładnie wykonane. Ja również jakiś czas temu czytałem na stronie https://www.wsb.com.pl/jak-i-gdzie-zlec ... -internet/ że faktycznie warto jest zlecać tłumaczenia dokumentów przez Internet. Fajnie jest wiedzieć jak i gdzie można to zrobić.
Gałązka

Re: Tłumaczenia dla firm

Post autor: Gałązka »

Same tłumaczenia czasami są bardzo potrzebne i ja uważam, że również co niektóre warto zlecić do korekty przez native speakera. Bardzo dobrze tą kwestię opisano na stronie https://turbotlumaczenia.pl/blog/czym-j ... rzebujesz/ i ja akurat jestem przekonany, że są takie sytuacje gdy warto to zrobić.
Męski

Re: Tłumaczenia dla firm

Post autor: Męski »

Faktycznie same tłumaczenia są przecież ważne, ale myślę, że również momentami trzeba będzie skorzystać z korekty przez native speakera. Dlaczego warto to zrobić napisano w https://www.terazbiznes.pl/news/6133/dl ... e-speakera i ja jestem przekonany, że jest to po prostu dobra praktyka.
ereka

Re: Tłumaczenia dla firm

Post autor: ereka »

Dokładność jest najważniejsza w przypadku tłumaczenia, dlatego najlepszym sposobem jest wynajęcie specjalistów, takich jak biuro tłumaczeń Poznań . Można miec gwarancję że zadanie zostanie wykonane poprawnie.
Balter

Re: Tłumaczenia dla firm

Post autor: Balter »

Jakiś czas temu korzystałem z usługi biura tłumaczeń Lidaria z Warszawy i jestem zadowolony z otrzymanych rezultatów. https://lidaria.pl/ to team doświadczonych tłumaczy, jacy znakomicie radzą sobie z różnorodnymi językami oraz domenami tematycznymi. Ich szybkość, staranność a także profesjonalizm zasługują na najwyższe pochwały. Nie tylko zapewniają wysoką jakość tłumaczeń, ale również świetną obsługę klientów i konkurencyjne ceny. Bez wahania polecam każdemu, kto poszukuje rzetelnego biura tłumaczeń.
salamandiks4

Re: Tłumaczenia dla firm

Post autor: salamandiks4 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego tłumacza przysiegłego języka włoskiego, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie https://nowatkowski.pl/tlumacz-przysieg ... warszawie/ . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ