Urządzenia do modelowania sylwetki

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Bałka

Urządzenia do modelowania sylwetki

Post autor: Bałka »

Chcielibyśmy zmienić wyposażenie w naszym salonie kosmetycznym i szukamy ciekawych rozwiązań w tym zakresie m.in jeżeli chodzi o skuteczne modelowanie sylwetki. Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie, na co zwrócić uwagę i gdzie ich szukać licząc na dobre ceny i wysoką wydajność oraz skuteczność, aby klientki mogły sprawnie zauważyć pozytywne zmiany? Pomożecie, pozdrawiam!
AlicjaEś

Re: Urządzenia do modelowania sylwetki

Post autor: AlicjaEś »

No to jak rozglądacie się za skutecznymi propozycjami w zakresie urządzeń do modelowania sylwetki to w mojej opinii akurat tutaj warto właśnie wymienić markę IFApro oraz ofertę jaką przygotowali bo można trafić u nich na takie propozycje, jak sprzęt iMoos selektywnie docierają do wymagających miejsc i zapewniają bezpieczną i bezbolesną pracę podczas kształowania sylwetki i poprawy ogólnego wygląda. U nas klientek na te zabiegi nie brakuje :)
Gaśka

Re: Urządzenia do modelowania sylwetki

Post autor: Gaśka »

W moim przypadku wybór padł na urządzenie iMoos https://ifapro.pl/imoos/ ponieważ jest to naprawdę unikatowe połączenie technologii które pozwala na doskonałe modelowanie i konturowanie ciała , redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu bez bólu i inwazji w ciało. Myślę że będziecie pozytywnie zaskoczeni efektami, a szczególnie Wasze klientki :)
Bałka

Re: Urządzenia do modelowania sylwetki

Post autor: Bałka »

Gaśka pisze: ↑26 maja 2021, 12:20 W moim przypadku wybór padł na urządzenie iMoos https://ifapro.pl/imoos/ ponieważ jest to naprawdę unikatowe połączenie technologii które pozwala na doskonałe modelowanie i konturowanie ciała , redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu bez bólu i inwazji w ciało. Myślę że będziecie pozytywnie zaskoczeni efektami, a szczególnie Wasze klientki :)
Rzeczywiście wymagania klientek są coraz większe, a jednak ciężko sobie z tym wszystkim odpowiednio poradzić bo co chwilę trzeba szukać nowości żeby się rozwijać biznesowo i skutecznie przyciągnąć zainteresowanie
Verińka

Re: Urządzenia do modelowania sylwetki

Post autor: Verińka »

Warto odwiedzić sobie https://ifapro.pl/imoos/ i od razu będziecie mogły sprawdzić jak działa, na jakie problemy i jednocześnie jaka dokładnie została zastosowana w nich technologia że przynosi naprawdę realne korzyści dla sylwetki i kontur twarzy. Pozdrawiam i dajcie znac jak juz podejmiecie ostateczną decyzję dla swojego salonu :D
ODPOWIEDZ