waluta przyszłości

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
drętwomi

Re: waluta przyszłości

Post autor: drętwomi »

Zgadzam się że kryptowaluty mogą w przyszłości zastąpić konwencjonalne waluty, warto śledzić serwis taki jak https://kryptowaluty.expert/currencies/litecoin/ . Dzięki informacjom z takich miejsc, szybko można dowiedzieć się o istotnych zmianach lub przesłankach do zmian w świecie finansów. W końcu mniej lub więcej dotyczy to każdego z nas, można też spróbować obracać kryptowalutami, przy odrobinie szczęścia można sporo zarobić.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: waluta przyszłości

Post autor: modny »

Jakoś ja nigdy nie miałem przekonania do tego typu środków płatniczych i moim zdaniem zdecydowanie najlepiej jest obsługiwać normalne płatności. Dlatego również ja jestem zdania, ze nowoczesne płatności online https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online są doskonałym rozwiązaniem chociażby w przypadku prowadzenia własnego sklepu internetowego.
Paweł

Re: waluta przyszłości

Post autor: Paweł »

Nie wiem, czy idzie określić, która waluta zyska ten tytuł. Ja obrałem nieco inne założenie, stwierdziłem, że najlepiej inwestować w rzeczy takie jak nieruchomości, remonty, energia odnawialna, itd. Dlatego postanowiłem zainwestować w panele fotowoltaiczne we Wrocławiu. Mój przyjaciel ma coś takiego i twierdzi, że taka inwestycja szybko się zwraca.
ODPOWIEDZ