wózek 2w1?

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Wioleta-99
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:53

wózek 2w1?

Post autor: Wioleta-99 »

Co sądzicie o wózkach 2w1? Zawsze wydawało mi się, że są bardzo wygodne, dlatego teraz sama rozważam zakup, a najbardziej spodobał mi się wózek 2w1 Cybex Priam Ferrari. Dużo dobrego słyszałam ogólnie na temat tej marki i ich akcesoriów, więc nic dziwnego, że też się nimi zainteresowałam, prawda? Chcielibyście podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami?
Awatar użytkownika
szarlina-79
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2021, 13:10

Re: wózek 2w1?

Post autor: szarlina-79 »

Skoro już jesteśmy przy sklepach z wózkami, to ja polecam umalucha.pl, bo oni jako jedyni w Europie mają te wózki na stanie i to w naprawdę dobrej cenie. Zresztą ja tam kupowałam całą wyprawkę i nawet sporo przy tym zaoszczędziłam. O wózkach marki Cybex krążą bardzo dobre opinie także moim zdaniem nie ma co się zastanawiać tylko brać. Na pewno będzie świetny ;)
Adre

Re: wózek 2w1?

Post autor: Adre »

autor: Wioleta-99 » 23 lut 2022, 1:52

Co sądzicie o wózkach 2w1? Zawsze wydawało mi się, że są bardzo wygodne, dlatego teraz sama rozważam zakup, a najbardziej spodobał mi się wózek 2w1 Cybex Priam Ferrari. Dużo dobrego słyszałam ogólnie na temat tej marki i ich akcesoriów, więc nic dziwnego, że też się nimi zainteresowałam, prawda? Chcielibyście podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami?


Szukałam porządnego wózka 2w1 ale nic specjalnego nie udało mi się znaleźć. Za to Euro-Cart Flex - spacerówka na całe wózkowanie mocno mnie przekonała. Może warto o niej pomyśleć?
Mimka

Re: wózek 2w1?

Post autor: Mimka »

autor: Wioleta-99 » 23 lut 2022, 1:52
Co sądzicie o wózkach 2w1? Zawsze wydawało mi się, że są bardzo wygodne, dlatego teraz sama rozważam zakup, a najbardziej spodobał mi się wózek 2w1 Cybex Priam Ferrari. Dużo dobrego słyszałam ogólnie na temat tej marki i ich akcesoriów, więc nic dziwnego, że też się nimi zainteresowałam, prawda? Chcielibyście podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami?


Wózki 2w1 mogą być naprawdę fajną opcją, ale trzeba wybrać odpowiedni aby faktycznie pełnił swoją funkcję. Mnie bardzo przekonał EasyGo Optimo Air. Nie zawiedzie w żadną pogodę i na żadnym terenie. Sprawdzi się w mieście, w podróży, a nawet na zakupach dzięki sporym rozmiarom koszem zakupowym.
Marsylka

Re: wózek 2w1?

Post autor: Marsylka »

autor: Wioleta-99 » 23 lut 2022, 1:52
Co sądzicie o wózkach 2w1? Zawsze wydawało mi się, że są bardzo wygodne, dlatego teraz sama rozważam zakup, a najbardziej spodobał mi się wózek 2w1 Cybex Priam Ferrari. Dużo dobrego słyszałam ogólnie na temat tej marki i ich akcesoriów, więc nic dziwnego, że też się nimi zainteresowałam, prawda? Chcielibyście podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami?


Ja oszalałam na punkcie Euro-Cart Volt Pro. Właśnie ten wózek chcę kupić dla swojej córeczki. Najbardziej podoba mi się to, że to spacerówka, która nadaje się od pierwszych dni życia do zakończenia przygody z wózkiem.
ODPOWIEDZ