wywóz

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 71
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:57

wywóz

Post autor: paulinabb »

wywóz śmieci Wrocław - polećcie jakąś firmę wywożącą śmieci
Paweł

Re: wywóz

Post autor: Paweł »

Ja polecam http://kontenernagruz.eu/kontenery-na-odpady-bytom.php mają swoje odziały we Wrocławiu, Bytomiu, Opolu, Katowicach. Oferują wywóz różnego typu odpadów. Podstawiają również kontenery na gruz i wiele innych.
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 41
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:07

Re: wywóz

Post autor: Matylda »

Robiliśmy solidny remont naszego mieszkania i jest do wywiezienia dość dużo gruzu. Zastanawiam się, czy skorzystać z oferty EKO-RAFF https://ekoraff.pl/ . Istnieją na rynku bardzo długo i mają doświadczenie w swojej branży. No i oczywiście to, co najważniejsze, pomagają chronić środowisko. Myślicie, że warto skorzystać z ich usług. Ja raczej się zdecyduję.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: wywóz

Post autor: monka »

A jaki wywóz? Co chcesz wiedzieć? Na co konkretnie muszę zwracać uwagę wybierając konkretną firmę?

___
wywóz gruzu Warszawa
łucja20

Re: wywóz

Post autor: łucja20 »

Warto spojrzeć na to, aby firma, poza wywozem zwykłych śmieci, również zajmowała się wywozem odpadów nietypowych, czyli np. duzych gabarytów, starych mebli, sprzętów czy gruzu po remoncie. Im bardziej kompleksowa będzie oferta firmy, tym lepije. U nas loklanie wywozem się zajmuje https://www.pajdak.com.pl/oferta/wywoz-odpadow i właśnie bardzo jestem zadowolona z tego,że odbierają przeróżnego rodzaju odpady.
Awatar użytkownika
krwinka
Posty: 67
Rejestracja: 03 lut 2020, 17:12

Re: wywóz

Post autor: krwinka »

my też zainwestowaliśmy w wywóz gruzu u http://tomgruz.pl trzeba było po remoncie. Korzystałam z ich usług i jestem zdania, że naprawdę warto. Ogólnie to współpraca polega na podstawieniu kontenera na gruz, a gdy go zapełnisz to firma go odbiera i juz, nic nas więcej ie interesuje
Przeglądający formum

Re: wywóz

Post autor: Przeglądający formum »

Zauważyłam ostatnio na fb grupę EKO SIATARZE, ktoś postanowił zachęcać do zmiany nawyków i noszenia na zakupy toreby wielokrotnego użytku, czyli efektem tego ma być zmniejszenie ilości śmieci. Polecam: https://www.facebook.com/groups/847407182488241
Awatar użytkownika
kokoszka
Posty: 185
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:54

Re: wywóz

Post autor: kokoszka »

trzeba sie zastanowic jakie odpady tak naprawde tworzymy. jesli sa to materialy niebezpieczne to warto skontaktowac sie z http://www.ekonip.pl/pl/oferta/ oni sie zajmuja wlasnie indywidualnym doborem uslug dla klientow szukajacych magazynow odpadow czy niebezpiecznych materialow
Kóleczka

Re: wywóz

Post autor: Kóleczka »

A powiedzcie mi w jaki sposób wywozicie odpady niebezpieczne ? Znalazłam taką stronę jak tutaj https://www.wektorsc.eu/odbior-odpadow-niebezpiecznych/ Z tego co widziałam, to jest to firma, która zajmuje sie tym od 2011 roku także już trochę czasu ;) Czy ktoś korzystał może z ich usług ? W jaki sposób odbieraja te odpady jak przepracowany olej itd ?
wojtuś

Re: wywóz

Post autor: wojtuś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://wywozodpadowwroclaw.pl/
Panisko

Re: wywóz

Post autor: Panisko »

Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub jej okolicach i szykujecie się do remontu mieszkania, to warto zawczasu pomyśleć o firmie, która oferuje wywóz gruzu i odpadów budowlanych. Jeśli nie pomyślisz o tym na czas, to gruz i odpady remontowe, niemal na pewno, sparaliżują prace budowlane. Jeżeli szukasz odpowiedniej firmy, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło: wywóz gruzu Warszawa i na pewno znajdziesz odpowiednią firmę. Jeżeli jednak mogę doradzić, to najlepszym wyborem będzie firma Gruz City.
owala

Re: wywóz

Post autor: owala »

Jeśli planujesz remont, to trzeba pamiętać o wynajmie kontenera do gruzu. Wystarczy zgłosić się do firmy z tej branży https://dkm-odpady.pl/pl/regions/lodz i umówić się na dostawę pojemnika. W ciągu kilku dni przyjadą i bez problemu odtransportują wszystkie odpady powstałe podczas remontu.
ODPOWIEDZ