Zdrowa sucha karma i przysmaki dla szczeniaka

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Edoś

Zdrowa sucha karma i przysmaki dla szczeniaka

Post autor: Edoś »

Witam!
Jaką karmę możecie mi polecić, jeśli chodzi o suchą wersję i do tego przysmaki żeby skutecznie uczyć go komend ale jednocześnie poprawić jego zdrowie i samopoczucie bo jakoś ostatnio trochę nam przygasł. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się podjąć racjonalną decyzję. Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc :)

ostropest plamisty cena skupu
Eriś

Re: Zdrowa sucha karma i przysmaki dla szczeniaka

Post autor: Eriś »

karma musi być zdrowa, świeża i kluczowe. Ja przede wszystkim unikam karm ze zbożami, ziemniakami, czy drobiem. Dlatego śmiało moge polecić markę Empire mają karmy dla różnych ras zarówno tych mniejszych, jak i większych więc dla naszego owczarka nie było problemów z jej znalezieniem. Obsługa pomocna, cena adekwatna do standardu jakim się wyróżniają.
EmilOń

Re: Zdrowa sucha karma i przysmaki dla szczeniaka

Post autor: EmilOń »

Także unikamy karm ze zbożami, ziemniakami, czy drobiem. Dlatego warto sobie przetestować karmy marki Empire dla naszego owczarka kupujemy teraz "EMPIRE Hipoalergiczna Karma dla Dorosłego OWCZARKA 12kg + 2 SUPLEMENTY" bardzo dobra, zajada się codziennie i też widać że dobrze działa również na jego brzuszek :)
Edoś

Re: Zdrowa sucha karma i przysmaki dla szczeniaka

Post autor: Edoś »

EmilOń pisze: ↑14 wrz 2021, 9:31 Także unikamy karm ze zbożami, ziemniakami, czy drobiem. Dlatego warto sobie przetestować karmy marki Empire dla naszego owczarka kupujemy teraz "EMPIRE Hipoalergiczna Karma dla Dorosłego OWCZARKA 12kg + 2 SUPLEMENTY" bardzo dobra, zajada się codziennie i też widać że dobrze działa również na jego brzuszek :)
No i super, takich informacji szukałem. Już pierwsze karmy do sprawdzenia mam, jeszcze jakieś podrzucicie? :)
Droś

Re: Zdrowa sucha karma i przysmaki dla szczeniaka

Post autor: Droś »

Rozglądając się za wyborem dobrej świeżej i suchej karmy dla ukochanej psiny to szczerze mówiąc polecam poszukać dobrych i cenionych producentów które też dostępne są w rozsądnym zakresie cenowym. MY teraz mamy dwa yorki i też sobie zawsze ten zapasik zamawiamy w empire https://empireshop.pl/karmy-hipoalergic ... ia-do-12kg skład i cena okey
ODPOWIEDZ