Żłobek dla córki

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
hortensja83
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2020, 23:08

Żłobek dla córki

Post autor: hortensja83 »

Cześć wszystkim.
Mam nadzieję, że pomożecie mi w wyborze żłobka dla córki? :) Interesuje mnie przede wszystkim żłobek Anteczek. Wydaje się najbardziej odpowiednią placówką. Co o nim sądzicie?
Awatar użytkownika
julislawa
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2020, 14:56

Re: Żłobek dla córki

Post autor: julislawa »

Bardzo mocno polecam Anteczka. Chodziła tam dwójka moich dzieci i oboje byli zadowoleni, więc i ja jestem. Mają tam masę zajęć dodatkowych jak dziecięce masażyki czy rytmika, ale pochwała należy się też świetnym wychowawcom. Bez nich to miejsce nie byłoby tak przyjazne.
Lucuś934343

Re: Żłobek dla córki

Post autor: Lucuś934343 »

Sporo osób decyduje sie na oddanie dziecka do żłobka, ponieważ rodzic musi wrócić do pracy. Z tego co wiem to żłobek mokotów zajmuje się małymi dziećmi co pozwala na powrót rodzica do pracy zawodowej. Poza tym mają spore doświadczenie, więc warto zwrócić na nich uwagę.
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 49
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:56

Re: Żłobek dla córki

Post autor: Luizka56 »

Jeśli chodzi o placówkę zlokalizowaną na Mokotowie, to serdecznie polecam ci Tequestę, grupą krokodylków zajmuje się p. Magda i Ms. Victoria. Placówka jest nowoczesna i bezpieczna - spełnia wszystkie wymogi sanitarno-epidemiologiczne, dodatkowo jest systematycznie ozonowana i dezynfekowana.
ODPOWIEDZ