Inwestycja w naukę

Czy warto inwestować w siebie? Jak się motywować? Gdzie zdobywać wiedzę? Wątek dla osób stawiających na rozwój osobisty i edukację.
Awatar użytkownika
Emanuela67
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2021, 14:14

Inwestycja w naukę

Post autor: Emanuela67 »

Jakie jest Wasze zdanie na temat inwestowania w naukę? Też uważacie, że nigdy nie jest za późno na to, żeby pogłębiać swoją wiedzę, poszerzać horyzonty, uczyć się nowych rzeczy? Ja pomimo swoich lat planuję między innymi nauczyć się języka obcego. Wiem, że w planach naszej firmy są kursy językowe dla menadżerów, więc zamierzam z tej możliwości skorzystać.
assoy

Re: Inwestycja w naukę

Post autor: assoy »

Jestem zdania, że jednak inwestowanie w swój rozwój to coś sensownego i dobrego, dlatego nie hamowałabym tego, a wręcz namawiała do dalszego działania. Dalej powiem, że dywersyfikacja inwestycji też jest ważna. Nie wszystkim należy się interesować, nie wszystkim się należy przejmować, a czasem trzeba się po prostu wycofać.
froonka

Re: Inwestycja w naukę

Post autor: froonka »

Zawsze warto inwestować w naukę, w swój rozwój. Teraz dla młodych ludzi sa organizowane rózne szkolenia czy konkursy, aby juz od młodych lat mogli podnosić swoje kwalifikacje. To bardzo istotna sprawa na przyszłosć :)
Awatar użytkownika
Zembala
Posty: 62
Rejestracja: 25 lip 2019, 20:36

Re: Inwestycja w naukę

Post autor: Zembala »

To prawda, rozwój jest istotny. Mnie na przykład bardzo podobają się konkursy branżowe. EuroSkills to największe w Europie wydarzenie związane z kształceniem zawodowym i doskonaleniem umiejętności. Teraz można wziąć w nim udział, jako widz, albo wolontariusz. Warto się zarejestrować na to wydarzenie https://euroskills2023.org/pl/zarejestruj-sie/ i kibicować naszym uczestnikom. Konkurs odbędzie sie w Gdańsku w dniach 5-9 września :)
Kaszmir

Re: Inwestycja w naukę

Post autor: Kaszmir »

Pozyskiwanie kapitału inwestycyjnego jest jednym z najważniejszych kroków w rozwoju firmy. Jeśli szukasz praktycznych informacji i wskazówek, jak to zrobić skutecznie, polecam ten artykuł https://debica24.eu/artykul/czy-wiesz-j ... ac/1177433 gdyż zawiera on wiele cennych informacji, które pomogą Ci w tym procesie.
ODPOWIEDZ