Angielski przez net?

Jakie studia wybrać? Czy warto inwestować w szkolenia i kursy? Jaki kurs języka obcego wybrać? To wątek poświęcony edukacji.
Maćka

Angielski przez net?

Post autor: Maćka »

Do kogo radzicie zapisać się na zdalny kurs angielskiego? Chodzi mi bardziej o szkołę, niż prywatną osobę, która udziela lekcji
Awatar użytkownika
Remkoś
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2020, 12:51

Re: Angielski przez net?

Post autor: Remkoś »

Wiesz co, ja korzystałem z takiego fajnego kursu angielskiego dla kierowców https://www.akademos.edu.pl/angielski-d ... odrecznik/ Super sprawa, bo umożliwiało mi to naukę w trasie. A, że kilometrów robię dużo, to było pomocne. W dodatku dopasowali mi program tak, by sprawdził się w zawodzie, więc opanowałem dzięki nim słownictwo związane z branżą transportową itp. Materiały mają bardzo czytelne i naprawdę pomocne. Ja jestem bardzo zadowolony i z podejścia do kursantów i z samych efektów nauczania :)
ośka

Re: Angielski przez net?

Post autor: ośka »

W dzisiejszych czasach warto jest wybierać szkolenia organizowane online, to dużo bardziej bezpieczne :) a jeśli chodzi o dobre szkoły językowe to warto zerknąć na Deru https://www.deru.pl/. Rozbudowana oferta, możliwość zapisania się na kurs indywidualny lub grupowy.
Nataśka

Re: Angielski przez net?

Post autor: Nataśka »

Witaj. Nie ma się co zastanawiać. To jest bardzo dobry sposób nauki. Jak dla mnie angielski online ma same korzyści. Zapisałam się na kurs w szkole Akcent Edu https://akcent-edu.pl/jezyk-angielski-lodz-k-44.html. Mogłam sobie wybrać godzinę i dzień, który mi pasuje. Nie trzeba dojeżdżać, a lektorzy bardzo dobrze przekazują wiedzę. Spodziewam się szybkich sukcesów ;)
Awatar użytkownika
modny
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Angielski przez net?

Post autor: modny »

W sumie nie wiem czy taka forma nauki jest skuteczna więc tym bardziej nie mogę się w tej sytuacji wypowiedzieć na ten temat. Muszę przyznać, że ja również jakiś czas temu czytałem w https://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.co ... ma-to.html czy sensem jest aby dzieci uczyły się języka angielskiego.
pyśka17

Re: Angielski przez net?

Post autor: pyśka17 »

Przez internet można odbyć naprawdę skuteczny kurs, ja np polecam kursy od speakingo, tutaj możesz sobie poczytać o tym - https://speakingo.com/jak-wyglada-nauka ... speakingo/ fajna opcja nauki przez rozmowy, a wiadomo że tak najłatwiej chyba się uczyć, dodatkowo łamie się też barierę, wiele osób ma problem by z kimś rozmawiac w języku obcym, a tutaj tego po prostu nie ma :)
Awatar użytkownika
olga_c
Posty: 35
Rejestracja: 15 cze 2020, 16:32

Re: Angielski przez net?

Post autor: olga_c »

To samo co inni tutaj już pisali, ten kurs - https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ jest naprawdę mega fajny i mówię to z własnego doświadczenia. Ja umiałam podstawy, ale miałam problem z rozmową często bo jednak mocno się przejmowałam np czasami jakie używam. Po tym kursie moje problemy zniknęły i umiem bez problemu się dogadać :)
smołek

Re: Angielski przez net?

Post autor: smołek »

W moim mniemaniu korepetycje poprzez Internet to świetna opcja, sam korzystam i mogę polecić. Moja korepetytorka poleciła mi nawet zakup podręcznika na stronie tej księgarni: https://www.taniaksiazka.pl/wierze-w-ko ... 01212.html . Przyznam szczerze, że udało mi się tam zrobić dobre zakupy, ponieważ do zamówienia dorzuciłem kilka książek :).
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Angielski przez net?

Post autor: waza »

A czy u Was w pracy również organizowane są jakieś kursy języka angielskiego? Ja ostatnio dowiedziałam się, że na przykład szkoła językowa Ling Team oferuje między innymi Angielski dla firm Lublin natomiast do miasto, na terenie którego ta szkoła działa. Może ktoś z Was miał już z nią do czynienia? I jak wrażenia? Czy udział w takim kursie znacząco podniósł Wasze umiejętności, jeśli chodzi o język angielski?
ODPOWIEDZ