Firmowe gadzety

Jakie studia wybrać? Czy warto inwestować w szkolenia i kursy? Jaki kurs języka obcego wybrać? To wątek poświęcony edukacji.
Awatar użytkownika
delicja
Posty: 56
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:02

Firmowe gadzety

Post autor: delicja »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 97
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:52

Re: Firmowe gadzety

Post autor: nosleep »

Jeśli chodzi o gadżety reklamowe to warto zainwestować nie tylko w to, co daje się klientom ale też w różnorodne artykuły reklamowe, które zwiększą rozpoznawalność naszej firmy. Bardzo dużo różnorodnych produktów reklamowych wykonuje firma Retio https://www.retio.pl/ . U nich możecie zamówić praktycznie wszystko. Na stronie firmy znajdziecie szczegółowy opis poszczególnych akcesoriów.
ODPOWIEDZ