Studia - jaka uczelnia?

Jakie studia wybrać? Czy warto inwestować w szkolenia i kursy? Jaki kurs języka obcego wybrać? To wątek poświęcony edukacji.
oskiś03022

Studia - jaka uczelnia?

Post autor: oskiś03022 »

Bardzo długo zastanawiałam się nad odpowiednią uczelnią, ale koniec końców decyzji jeszcze nie podjęłam. Jeśli macie jakieś uczelnie do polecenia to bardzo chętnie sprawdzę, co możecie mi polecić. Myślę, że bez żadnego problemu w końcu uda mi sie podjąć właściwą decyzję.
semiś94944

Re: Studia - jaka uczelnia?

Post autor: semiś94944 »

Koniecznie trzeba patrzeć na to, aby kierunek studiów był przyszłościowy, aby później bez problemu znaleźć pracę, ale trzeba również wziąć pod uwagę to, aby kierunek studiów wiązał się z naszymi zainteresowaniami i wiedzą. Dla mnie akurat interesującym kierunkiem jest zarządzanie i to konkretnie na uczelni AEH w Warszawie.
poliś04433

Re: Studia - jaka uczelnia?

Post autor: poliś04433 »

Koniecznie interesuje mnie ta uczelnia, więc przyznam szczerze, że też mam ochotę się nią zainteresować. Bardzo zależy mi na tym, aby uzyskać wysoki wyniki na dobrej uczelni, bo wierzę, że wpłynie to dość znacznie na moją przyszłość oraz na przyszły zawód. Również uważacie tak samo?
oluś4455

Re: Studia - jaka uczelnia?

Post autor: oluś4455 »

Również jestem zdania, że uczelnia AEH w Warszawie zasługuje na polecenie, z tego względu, że to miejsce bardzo prestiżowe i na pewno ukończenie tej uczelni wpłynie na Waszą dalszą drogę zawodową. Jako jedna z niewielu uczelni posiadają również nowe i nowoczesne kierunki.
kajuś0333

Re: Studia - jaka uczelnia?

Post autor: kajuś0333 »

Właśnie przeglądam sobie ofertę edukacyjną na tej uczelni i przyznam, że jestem w szoku, że tyle różnych nowoczesnych i jeszcze nie znanych mi kierunków u siebie mają. Zerknijcie, bo ja przyznam, że byłam zaskoczona. Nie ukrywam, że uczelnia dość mocno mnie zainteresowała.
makiś53333

Re: Studia - jaka uczelnia?

Post autor: makiś53333 »

Powiem tak - ważne, aby wybierać kierunki, które naprawdę nas interesują. Uczelni w samej Warszawie jest tak dużo, że czasem trudno zdecydowac się, gdzie warto składać papiery. Ja polecam AEH, gdzie znajdziecie takie kierunki jak zarządzanie, finanse i rachunkowość, czy psychologia. Wysoki poziom, ciekawi ludzie, dogodna lokalizacja uczelni oraz możliwość zajęć online.
lińka875

Re: Studia - jaka uczelnia?

Post autor: lińka875 »

Wybór uczelni AEH w Warszawie rzeczywiście jest strzałem w dziesiątkę. Jest na niej wysoki poziom nauczania, a wykładowcom zależy na tym, aby faktycznie przekazać swoją wiedzę. Widać, że praca jest jednocześnie ich pasją, co zdarza się wybitnie rzadko.
grabańczyk

Re: Studia - jaka uczelnia?

Post autor: grabańczyk »

Tak naprawdę to, jaka uczelnię wybierzesz powinno w dużej mierze zależeć od tego, czego od niej oczekujesz. Jeśli zależy Ci na tym, aby studiować na ciekawym kierunku, przyszłościowym, proponowałbym Ci zapoznać się z ofertą warszawskiej uczelni AEH. Znajduje się na nim kierunek o nazwie neuromarketing - polecam nieco sobie o nim poczytać.
jabłko

Re: Studia - jaka uczelnia?

Post autor: jabłko »

Powiem Ci, że wiele dobrego słyszałam o uczelni https://ult.edu.pl/studia/filologia-niemiecka/ . To placówka ligwistyczno-techniczna, więc zarówno możecie aplikować na filologię niemiecką, jak i budownictwo. Myślę, że niewątpliwym plusem jest również to, że do 15 lipca zniesiona została opłata rekrutacyjna.
monkiś554

Re: Studia - jaka uczelnia?

Post autor: monkiś554 »

Może prywatna uczelnia? Co Wy na to? Dużo osób zastanawia się nad tym czy wybierać prywatną czy też publiczną szkołę. Ja przemyślałam to sobie i wybrałam AEH w Warszawie. Bez żadnego problemu każdy może tutaj znaleźć kierunek dla siebie. Mają tutaj bardzo nowoczesne kierunki.
Bałka

Re: Studia - jaka uczelnia?

Post autor: Bałka »

Ja wiedziałam, na jakie studia chciałabym pójść już wtedy, kiedy wybierałam liceum. Dlatego wybrałam profil biol-chem:) Chciałam pójść na fizjoterapię i zdecydowałam się na AWF. Bardzo dużo się nauczyłam, ale nie osiadłam na laurach, nadal się rozwijam - uczestniczę w różnego rodzaju kursach, szkoleniach. Teraz planuję szkolenie z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ części znajomych ze studiów udało się ukończyć to szkolenie jeszcze przed pandemią.
Awatar użytkownika
papier
Posty: 94
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:31

Re: Studia - jaka uczelnia?

Post autor: papier »

W Warszawie Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna to bardzo dobry wybór. I dla każdego z racji wielu kierunków jakie prowadzą. Mają wiele nagród na koncie, zatrudniają tylko najlepszych wykładowców z doświadczeniem, stawiają na rozwój, wspierają kreatywność studentów.
ODPOWIEDZ