Szkolenia

Jakie studia wybrać? Czy warto inwestować w szkolenia i kursy? Jaki kurs języka obcego wybrać? To wątek poświęcony edukacji.
Neroś

Szkolenia

Post autor: Neroś »

Powiedzcie, czy teraz w dobie pandemii uczestniczycie w szkoleniach? Ja zdaję sobie sprawę z tego, że może być to utrudnione, bo sama kilka szkoleń musiałam odłozyć na później, ale z tego co wiem, teraz już są organizowane jakieś szkolenia ze stylizacji paznokci, ale pewnie też sporo innych :)
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Szkolenia

Post autor: waza »

A skoro już przy szkoleniach i kursach jesteśmy, to czy ktoś z Was robił sobie może kiedyś kurs elektryczny SEP? Ja ostatnio trafiłam na ofertę takiego kursu na stronie internetowej https://sep.bydgoszcz.pl/. Jak widać można go sobie nawet zrobić on-line, bez wychodzenia z domu ;) Co Wy na to?
Monika70

Re: Szkolenia

Post autor: Monika70 »

Ja szukam szkoleń sprzedażowych. Najlepiej od doświadczonej firmy z dobrymi specjalistami - co myślicie o formanway.pl/szkolenia/. Ich strona internetowa wygląda profesjonalnie, oferują wiele ciekawych rozwiązań, które potem mogłabym wprowadzić w firmie. Myślę, że chyba warto skorzystać z ich usług - co wy na to?
ODPOWIEDZ