Szkolenie firmowe Kraków

Jakie studia wybrać? Czy warto inwestować w szkolenia i kursy? Jaki kurs języka obcego wybrać? To wątek poświęcony edukacji.
Awatar użytkownika
Skalosz
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2020, 13:26

Szkolenie firmowe Kraków

Post autor: Skalosz »

Witajcie. Wiecie może, gdzie w Krakowie mógłbym wynająć salę konferencyjną na szkolenie? Podrzućcie mi jakieś propozycje. Nie musi to być duża sala, byle pomieściła około 20 osób.
Awatar użytkownika
Modest74
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 8:18

Re: Szkolenie firmowe Kraków

Post autor: Modest74 »

Hotel Wit Stwosz oferuje sale konferencyjne, więc z nimi polecam się kontaktować. Sam zresztą uczestniczyłem w szkoleniu, które się tam odbywało. Cisza, spokój, kameralna atmosfera i pyszny poczęstunek z hotelowej restauracji.
Awatar użytkownika
Michalina_Miska7
Posty: 23
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:51

Re: Szkolenie firmowe Kraków

Post autor: Michalina_Miska7 »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego hotelu na konferencję to polecam zapoznać się z ofertą tego hotelu https://www.hoteleclipse.pl/kontakt w miejscowości Domasław k/Wrocławia. Polecam zapoznać się z oferta tego hotelu bo jest idealny na przeprowadzenie konferencji.
Wercłowski34

Re: Szkolenie firmowe Kraków

Post autor: Wercłowski34 »

Prezes naszej firmy wykupił nam szkolenie z posługiwania się programem jpk https://jpk-insight.pl/do-czego-sluzy-o ... k-insight/. Wygenerowanie pliku kontrolnego, za pośrednictwem programu jpk znacznie zmniejsza prawdopodobieńtwo wystąpienia błędów. Obecnie każdy przedsiębiorca ma obowiązek składania jednolitego pliku kontrolnego, dlatego też takie szkolenie zwiększy jego poprawność.
ODPOWIEDZ