Antykwariat online

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
lilianna-77
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2020, 14:09

Antykwariat online

Post autor: lilianna-77 »

Hej, znacie może antykwariat literacki24.pl? Jeśli tak to polecacie robić tam zakupy? Zawsze wolałam kupować używane książki, a teraz mam taką możliwość online :)
Awatar użytkownika
Duszan_82
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2020, 6:52

Re: Antykwariat online

Post autor: Duszan_82 »

Zgadzam się co do używanych książek. One mają duszę :) W tym antykwariacie znajdziesz ponad 40 tysięcy dostępnych tytułów, więc jest w czym wybierać. Co jakiś czas robię tam zamówienia, żeby uzupełnić książkowe zapasy. W każdym razie bardzo polecam :)
Awatar użytkownika
braver
Posty: 110
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:25

Re: Antykwariat online

Post autor: braver »

Duszan_82 pisze: ↑28 kwie 2020, 10:51 Co jakiś czas robię tam zamówienia, żeby uzupełnić książkowe zapasy. W każdym razie bardzo polecam :)
Ja również ostatnio zamówiłam 3 książki między innymi https://www.taniaksiazka.pl/plytkie-gro ... 57596.html. Przez ten okres siedzenia w domu przeczytałam kilka zaległych książek, przez co zaczynało mi już brakować nowych tytułów. Na szczęście bardzo dużo promocji jest w sklepach internetowych więc można pozwolić sobie na większe zakupy
Awatar użytkownika
martynqa
Posty: 35
Rejestracja: 01 lip 2020, 11:40

Re: Antykwariat online

Post autor: martynqa »

Korzystałam ze stacjonarnych usług antykwariatu Gibon w Krakowie gdzie wyceniałam kilka monet dziadka, ale działają też online więc możesz też tam ich sprawdzić na stronie http://ksngibon.pl/
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Antykwariat online

Post autor: modny »

Osobiście kiedyś myślałem, że nie będę korzystał z takich miejsc ale okazało się, że jednak się myliłem. Wszystko zaczęło się od rankingu wyrywaczy metali https://najlepszy-ranking.pl/wykrywacze-metali/ i muszę przyznać, że tam zakupiłem swój pierwszy profesjonalny wykrywacz. Właśnie jak zacząłęm szukać to niektóre rzeczy które znalazłem właśnie znajdują się teraz w wielu antykwariatach.
rótka

Re: Antykwariat online

Post autor: rótka »

Dzięki ofercie https://www.zloto-poznan.pl/oferta udało mi się zadbać o gotówkę - sporo przedmiotów sprzedałem w tym miejscu. Poszło łatwo, szybko a przede wszystkim sprawnie. Także i Wy powinniście rozważyć coś takiego, gdy macie kłopoty z gotówką. To sprawdzony i łatwy pomysł.
ODPOWIEDZ