certyfikat ISO BHP

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Leo65
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2022, 8:40

certyfikat ISO BHP

Post autor: Leo65 »

Kochani, powiedzcie mi, czy trudno jest uzyskać certyfikat ISO związany z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy? Wiem, że samo wdrożenie norm, zajmie długo i nie jest to łatwy proces, ale czy sama certyfikacja też jest taka trudna? Może ktoś z Was uzyskał tego typu certyfikat i mógłby podzielić się swoim doświadczeniem w tym zakresie? Z góry Wam dziękuję :)
gacik

Re: certyfikat ISO BHP

Post autor: gacik »

Gdy budynki mają być wykorzystywane do przechowywania materiałów łatwopalnych, ważne jest opracowanie oceny zagrożenia wybuchem . Nie należy tego robić bez nadzoru specjalistów - takich jak eksperci z firmy FUMO. W ten sposób możemy uniknąć niebezpiecznych sytuacji i zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom.
Włodi

Re: certyfikat ISO BHP

Post autor: Włodi »

Jeżeli oczywiście potrzebujemy takich rzeczy to ja również chcę powiedzieć, że zdecydowanie dobrze jest się w nie zaopatrzyć. Ja za to chcę powiedzieć, że od jakiegoś czasu szukałem tych właściwych znaków BHP. Dziś już dokładnie wiem, że bez problemów każdy je może zamówić w https://znaki-bhp.pl/ więc zachęcam was do sprawdzania tego sklepu.
roun

Re: certyfikat ISO BHP

Post autor: roun »

Nie znam się na tym, ale wiem na pewno, że wartościowym podejściem będzie sprawdzenie czegoś takiego jak koc gaśniczy , bo jednak nie możemy bez tego przeżyć. Dodatkowo mam na oku coś takiego sensownego i mam wrażenie, że naprawdę warto sobie to ogarnąć.
Vvio

Re: certyfikat ISO BHP

Post autor: Vvio »

Na pewno przydatne są zawsze umiejętności związane z bhp. Coraz więcej firm decyduje się na stworzenie możliwe jak największej wiedzy w tych kwestiach. Dlatego też bhp w Warszawie , staje się czymś coraz bardziej popularnym i ważnym. Zachęcam do zapoznania się z http://www.bhpdlaciebie.eu/ gdzie znajdziesz tego rodzaju ofertę!
ODPOWIEDZ