co polecacie?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
karolina
Posty: 37
Rejestracja: 04 lip 2020, 20:44

co polecacie?

Post autor: karolina »

Myślę o zmianie swojego trybu życia, chcę postawić na zdrowe odżywianie i ruch. Zastanawiam się co wybrać, bo mam mały dylemat. Czy lepiej iść na siłownię, czy może wydać trochę kasy i kupić na blazepod zestaw podów. Co możecie mi poradzić w tym temacie?
Móc

Re: co polecacie?

Post autor: Móc »

Gdy mam trochę czasu to przeglądam różne fora lifestylowe w poszukiwaniu jakiś inspiracji związanych z życiem codziennym. Ostatnio znalazłam ciekawy artykuł na temat właściwości odżywczych smoothies https://pomyslowapanidomu.pl/zdrowie/dl ... a-zdrowia/ Nawet nie wiedziałam, że aż tyle jest powodów dla których warto je pić. Zajrzyjcie sami i się przekonajcie.
Kryształek

Re: co polecacie?

Post autor: Kryształek »

Jeżeli wybierzesz jedną z dwóch opcji i tak będziesz musiała zadbać o dostarczenie sobie wystarczającej ilości witamin. Poza dbaniem o dobrą dietę warto też zadbać o dostarczenie sobie antyoksydantów które tak naprawdę mają wpływ na proces starzenia się, na zdrowie i na wiele innych. Polecam stronę https://www.bee.pl/antyoksydanty-czym-s ... a-996.html na której są właśnie zawarte niezbędne informacje na ten temat.
kaśka

Re: co polecacie?

Post autor: kaśka »

Niestety, ale osoby starsze zazwyczaj potrzebuje większej opieki i uwagi, ale domy seniora to dla mnie najlepsze rozwiązanie gdy naprawdę nie na nikogo, kto mógłby się taką osobą zająć. Dlatego godnym polecenia domem seniora jest http://podtopolami.eu wszystko zalezy czy wasz senior jest zdrowy czy nie
Awatar użytkownika
krwinka
Posty: 67
Rejestracja: 03 lut 2020, 17:12

Re: co polecacie?

Post autor: krwinka »

faktycznie pod topolami to bardzo dobre miejsce dla seniora. Bardzo fajny ośrodek to również http://podtopolami.eu Wtej przepięknej placówce seniorzy mają zapewnioną właściwą opiekę, zwłaszcza osoby schorowane i niepełnosprawne. Do tego smaczne posiłki piękne pokoje, malownicza okolica
ODPOWIEDZ