Edukacja

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
KarolaĆ45

Edukacja

Post autor: KarolaĆ45 »

Cześć,
w związku z tym, że często bywa tak, że same obowiązkowe podręczniki szkolne nie wystarczają, żeby wszystko zapamiętać i wykorzystać tą wiedzę na przykład na sprawdzianach to znalazłam taką platformę edukacyjną dlaucznia.pl, czy mieliście okazję z niej korzystać, a właściwie wasze dzieci? Zastanawiam, się nad tym ponieważ wydaje mi się to super pomysł
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Edukacja

Post autor: waza »

A czy Wasze dzieci uczą się języków obcych? Ja ostatnio trafiłam nawet na stronie internetowej https://startpolish.pl/k/nauka-jezyka-p ... krajowcow/ na ofertę specjalnych podręczników dla dzieci do języka polskiego jako języka obcego. Jeśli więc nie jesteście z Polski, a chcecie, aby Wasze dziecko znało ten język, to polecam ;)
smuć

Re: Edukacja

Post autor: smuć »

Jak już jesteśmy w temacie edukacji, to myślę że już najwyższy czas, aby powoli kompletować wyprawkę do szkoły dla naszych dzieci. Ostatnio udało mi się trafić na bardzo ciekawą księgarnię https://www.taniaksiazka.pl/chcemy-pozn ... 41895.html , która posiadała na tyle tanie książki, że za jednym razem udało mi się zamówić wszystkie pozycje z listy. Polecam tam zajrzeć, ponieważ mają najlepsze ceny na rynku.
Awatar użytkownika
MartaDuży
Posty: 41
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:35

Re: Edukacja

Post autor: MartaDuży »

Najwięcej zależy według mnie od szkoły, od nauczycieli. Jeżeli Ci się sprawdzą to na pewno dzieci będą miały zagwarantowaną bardzo dobrą edukacje. Pomyślcie dlatego o szkołach prywatnych jak ja. Zapisała córkę do Te Vizji Wawer, syna jak podrośnie też zapiszę!
Awatar użytkownika
wiki
Posty: 128
Rejestracja: 04 lip 2019, 23:04

Re: Edukacja

Post autor: wiki »

smuć pisze: ↑06 sie 2021, 14:12 Jak już jesteśmy w temacie edukacji, to myślę że już najwyższy czas, aby powoli kompletować wyprawkę do szkoły dla naszych dzieci. Ostatnio udało mi się trafić na bardzo ciekawą księgarnię https://www.taniaksiazka.pl/chcemy-pozn ... 41895.html , która posiadała na tyle tanie książki, że za jednym razem udało mi się zamówić wszystkie pozycje z listy. Polecam tam zajrzeć, ponieważ mają najlepsze ceny na rynku.
My już mamy wyprawkę skompletowaną. Teraz szukamy książek na tematy związane z kosmosem. Córkę bardzo interesują gwiazdozbiory na niebie. Ciągle o tym czyta.
https://fashionpolska.pl/oferty/kozuszek-damski
Kaśka11

Re: Edukacja

Post autor: Kaśka11 »

Wakacje się skończyły więc nadszedł czas powrotu do szkoły a więc i zakupów podręczników. Jeśli jeszcze się z tym nie uporałeś to odwiedź tą księgarnię https://www.gandalf.com.pl/podreczniki/ Masz tam podręczniki szkolne dla przedszkoli, szkół podstawowych i średnich. Wszystko tanie i z dostawą do domu.
ODPOWIEDZ