Ekologia - cer

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Zmyś

Ekologia - cer

Post autor: Zmyś »

Jakie działania proekologiczne podejmują Wasze firmy? W ogóle jakiekolwiek podejmują? Albo chociaż cały proces produkcji, wytwarzania dóbr itp jest bardzo ekologiczny. Albo mogą się pochwalić takim certyfikatem: http://www.adees.net/iso14001.php Jak to jest?
Naśka

Re: Ekologia - cer

Post autor: Naśka »

Natomiast jeżeli będziecie potrzebowali konkretnych podpowiedzi w zakresie tego jak odpowiednio zabrać się za temat lifestylu, ekologii oraz ogólnie doboru dobrej jakości kosmetyków do swojej cery to warto zajrzeć na https://yummymummyideas.pl/ gdzie znajdziecie sporo przydatnych podpowiedzi jak odpowiednio się za to zabrać i jednak na co zwrócić uwagę pod względem jakości, podejścia i skutecznych zmian poprzez artykuły "Co to jest peeling?", czy również "Błędy w makijażu – TOP 5" Pozdrawiam i pozytywnych zmian życzę!
Awatar użytkownika
lara
Posty: 86
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: Ekologia - cer

Post autor: lara »

Pewnie zastanawiacie się co zrobić, by pomóc przetrwać pszczołom życie na wsi lub w mieście? Rozwiązań i dobrych praktyk jest całkiem sporo. Należy je tylko zacząć stosować. Generalnie to najlepiej będzie, jeśli w wolnej chwili zajrzycie na stronę https://posadzimy.pl/blog/pszczoly-zagr ... i-ochrona/ Znajdziecie tutaj bardzo ciekawy artykuł na ten temat.
Renia

Re: Ekologia - cer

Post autor: Renia »

Znalazłam ostatnio super ekologiczny produkt i chciałam Wam o tym opowiedzieć. Mowa o benzynie alkilatowej https://warter.pro/ Jest to super alternatywa dla zwykłej. Możecie ją wykorzystać w łodziach, skuterach wodnych czy w kosiarkach : ) Bardzo polecam miłośnikom ekologii, ale i zwykłym ludziom, którzy po prostu próbują żyć bardziej przyjaźnie dla środowiska
mowanowi

Re: Ekologia - cer

Post autor: mowanowi »

Ważnym elementem takiej strategii jest fotowoltaika - firmy takie jak te z bazy na https://ekofachowcy.pl/ to dobry dobór elementów takiej instalacji oraz jej właściwe podłączenie. To całkowicie czysta energia, warto o tym pamiętać, nie zatruwamy środowiska - produkujemy naszą czystą energię elektryczną. Warto sprawdzić jaka będzie nasza ceny za poszczególną moc instalacji, jakie będą nasze oszczędności - to wszystko może pokazać nam audyt energetyczny. Zdecydowanie warto w to wejść.
ODPOWIEDZ