Faktoring odwrócony

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Fortunat-63
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2023, 7:38

Faktoring odwrócony

Post autor: Fortunat-63 »

Faktoring odwrócony jest zazwyczaj stosowany w przypadku dużych transakcji, gdzie kontrahenci mogą proponować dłuższy okres płatności, co może wpłynąć negatywnie na płynność finansową przedsiębiorstwa. Dzięki faktoringowi odwróconemu przedsiębiorca może szybciej uzyskać płatność za faktury. Dla mnie to naprawdę dobry sposób na przyspieszenie płatności. Świetnie się sprawdza. Prawda?
sylcia

Re: Faktoring odwrócony

Post autor: sylcia »

Faktoring to świetna opcja dla małych firm, które chcą zarządzać swoimi przepływami pieniężnymi. Przykładowo dzięki aforti factor masz dostęp do szybkiego finansowania i jeszcze dodatkowo otrzymujesz indywidualną opiekę specjalisty. W ten sposób możesz uzyskać do 100% wartości faktury i uzyskać potrzebną płynność finansową bez kłopotów.
anett

Re: Faktoring odwrócony

Post autor: anett »

Rozpoczynam swoją przygodę z własnym biznesem i sprzedażą swojego towaru klientom. Natomiast chciałbym skorzystać z możliwości, jaką daje faktoring, uważam, że nie zaburzałoby to mojej płynności finansowej, dzięki czemu nie muszę mieć zaciągać dużego kredytu. Mam nadzieję, że w https://crsolution.pl/ poznam więcej szczegółów.
ODPOWIEDZ