Jak rzucić palenie?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Lawanna
Posty: 105
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:50

Jak rzucić palenie?

Post autor: Lawanna »

Znacie jakieś skuteczne sposoby? Znajomy polecał mi tabletki https://inveni-krakow.pl/rzuc-palenie/ . Podobno są niezwykle skuteczne.
Ciekawe, jak to jest odczuwać emocje tak intensywnie i pomimo to przeżyć.
Awatar użytkownika
Michalina_Miska7
Posty: 23
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:51

Re: Jak rzucić palenie?

Post autor: Michalina_Miska7 »

Od kiedy prowadzimy z bratem sklepik z akcesoriami do e papierosów i zamawiamy dostawy https://ivape.pl/ korzystam tylko z e - papierosa. Dobrze, że sklep IVAPE ma taki szeroki wybór olejków bo ci i rusz bym zmieniała.
Łubin

Re: Jak rzucić palenie?

Post autor: Łubin »

Tak, ja rzucałam. Milion razy i chociaż może nie jest się czym chwalić, że trwało to tyle razy i było tyle porażek, to najważniejsze jest to, że w końcu się udało. W tym momencie czuję, że pozbyłam się nałogu - mam czasem gorsze chwile i ciągnie do papierosa, ale umiem sobie z tym głodem poradzić. W dużej mierze dzięki pomocy tabletek Recigar, dopiero kiedy zaczęłam je stosować, łatwiej było mi odstawić papierosy.
kaśkaW

Re: Jak rzucić palenie?

Post autor: kaśkaW »

Polecam serdecznie kurs z filmami https://www.reset33.pl/ o tym jak rzucić palenie. Częściowo bezpłatny, rozszerzona wersja płatna więc niewiele więcej niż kilka paczek papierosów. Ale pozwala przemyśleć temat dogłębnie i naprawdę pozbyć się nałogu, który jest w głowie a na to tabletki nie do końca pomogą
ODPOWIEDZ