Jaka firma kurierska?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Arleta
Posty: 54
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:35

Jaka firma kurierska?

Post autor: Arleta »

Czy mi się wydaje, czy wszystkie firmy kurierskie mają podobne warunki przewozu towarów? Przeglądam różne strony w internecie i już się trochę pogubiłam. Potrzebuję namiarów na spedytora, który ma spore doświadczenie i najlepsze opinie wśród klientów. Najważniejsza jest jakość i komfort obsługi, szybki czas realizacji no i korzystna cena. Podpowiecie mi coś?
Awatar użytkownika
stefek
Posty: 48
Rejestracja: 25 cze 2019, 6:04

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: stefek »

O kurczaczki masz dość duże oczekiwania względem firmy spedycyjnej. Ale nie ma się co dziwić, gdyż mamy prawo oczekiwać tego wszystkiego od danej firmy. Niestety nie każda podchodzi do swoich obowiązku ze starannością. Dlatego też ja korzystam tylko i wyłącznie z usług firmy Speedpack https://www.speedpack.com.pl/, bo to firma z długim doświadczeniem i fachową obsługą. Ja także dostałam na nich namiary od znajomych i muszę powiedzieć, że inne firmy powinny uczyć się od nich podejścia do klienta i realizacji zamówień
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 41
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:07

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: Matylda »

Tak się składa, że również korzystam z firmy Speedpack, ale nikt mi jej nie polecił. Wybrałam ich usługi w ciemno i się nie zawiodłam. Naprawdę jestem bardzo zadowolona, bo nawet raz korzystałam z ich pomocy, gdy się przeprowadzałam. Mają doskonałą flotę pojazdów i warunki transportu na bardzo wysokim poziomie. Na święta będę wysyłać paczki do rodziny za ich pośrednictwem.
Awatar użytkownika
rzeżucha
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2019, 6:55

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: rzeżucha »

Firm kurierskich jest ogrom, wszystko zależy od tego gdzie konkretnie chcesz wysłać tę paczkę no i jakiej wielkości. Bo z tego co wiem to nie każda firma spedycyjna przewozi paczki o różnej wielkości. Dlatego też dobrze jest popytać wśród znajomych by mieć pewną i sprawdzoną firmę i aby się nie naciąć na jakiś oszustów. Uważam, że barnie firmy z polecenia to nic złego
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 148
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:54

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: Lusia »

To jeszcze zależy co chcesz przewozić i w jakie miejsca. Jeśli na teren całej Europy lub poszczególnych krajów europejskich to warto skontaktować się z Magemar https://magemar.com.pl/ Oni zajmują się nawet konfekcjonowaniem, sprawami celnymi oraz przewozem towarów wielko gabarytowych.
ODPOWIEDZ