Kredyt - gdzie?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
łotwa

Kredyt - gdzie?

Post autor: łotwa »

Poza tym, że nie wiemy ile nam jest kredytu potrzebne, to często nie wiemy także, jak ogólnie brać się za jego szukanie. Często dochodzimy do wniosku, że warto iść np.: do specjalisty w banku. A to nie zawsze jest prawda. Tutaj https://kredytypoznan.com/kredyt-z-oddz ... edytowego/ możecie o tym poczytać, polecam.
Albinuś92

Re: Kredyt - gdzie?

Post autor: Albinuś92 »

Firm, które udzielą kredytu jest bardzo dużo, dlatego też taką firmę należy wybierać z głową. Jeśli nie wiecie zbyt wiele na temat kredytów to rzućcie okiem np. na https://kredytszczecin.com/kredyty-hipoteczne-szczecin/ Ta firma doradzi wam który kredyt powinniście wybrać.
Rumcajs

Re: Kredyt - gdzie?

Post autor: Rumcajs »

Myślę, że ot jest najczęściej zadawane pytanie i ja również całkiem niedawno zastanawiałem się nad tym gdzie taki kredyt warto jest wziąć. Muszę przyznać, że ja niestety na tych kwestiach w ogóle się nie znam i właśnie dlatego moim zdaniem dość ważną sprawą jest to aby mieć kontakt do dobrego doradcy kredytowego. Sam skorzystałem z oferty https://kfroch.pl/kredyt-gotowkowy i teraz już wiem, że oczywiście mogę takiego eksperta finansowego polecić i to z całego serca.
ODPOWIEDZ