Kris Drzwi - opinie

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Kris Drzwi - opinie

Post autor: ella_88 »

Witajcie :) Czy ktoś z Was zamawiał drzwi u producenta Kris Drzwi ? Wymarzyłam sobie takie drewniane, zrobione z dębu i u nich mozna je zam,owić w zasadzie w dowolnym rozmiarze bo wykonuja tez zlecenia indywidualne. Tylko ciekawa jestem jak z jakością ?
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Kris Drzwi - opinie

Post autor: surayka »

polecam, zamawialiśmy u nich kilka par drzwi do nowego domu i jestem zadowolona. Jakość bez zarzutu, dostawa też dośc szybka. Wiadomo, że ceny nieco wyższe niż w sieciówkach budowlanych ale i jakość nieporównywalnie lepsza :)
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: Kris Drzwi - opinie

Post autor: ella_88 »

surayka pisze: ↑04 cze 2019, 9:47 polecam, zamawialiśmy u nich kilka par drzwi do nowego domu i jestem zadowolona. Jakość bez zarzutu, dostawa też dośc szybka. Wiadomo, że ceny nieco wyższe niż w sieciówkach budowlanych ale i jakość nieporównywalnie lepsza :)
dziękuje Ci bardzo za informacje :) tak wiem, że jakość tych sieciówkowych rzeczy jest kiepska, już kilka razy to przebiałam. Teraz urządzam mój wymarzony dom dlatego stawiam nie design i to by te rzeczy były funkcjonalne przez kiladziesiat lat. Czy można u nich zamówić także coś bardziej nietypowego pod kątem wymiarow ? Realizują takie zamówienia ?
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Kris Drzwi - opinie

Post autor: surayka »

tak tak spokojnie. Ja akurat mam wszystko standardowe ale z takimi zamowieniami tez nie ma problemu. Pamietaj tylko by porządnie zdjąc wymiary żeby potem nie było niespodzianek :) aaa i nie martw się o transport bo i drzwi i wszystkie niezbędne akcesoria, które zamowisz firma dostarcza pod wskazany adres swoim transportem.
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: Kris Drzwi - opinie

Post autor: ella_88 »

super, dzięki raz jeszcze za szczegółowe informacje i namiar :) jestem już nawet po pierwszym kontakcie telefonicznym. Widać, że są otwarci na potrzeby klientów i starają się sprostać ich oczekiwaniom także to na duży plus :)
Awatar użytkownika
Lawanna
Posty: 105
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:50

Re: Kris Drzwi - opinie

Post autor: Lawanna »

Fajnie, dzięki za namiar. A myślisz, że takie dzwonki się sprawdzą https://narzedzia5.pl/dzwonek-bezprzewodowy/ ? Chciałbym coś takiego kupić. Wydaje się to być wygodnym rozwiązaniem.
Ciekawe, jak to jest odczuwać emocje tak intensywnie i pomimo to przeżyć.
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Kris Drzwi - opinie

Post autor: surayka »

no i super, że jesteś zadowolona :) to jak już zamówienie do Ciebie dotrze koniecznie daj znać jak wrażenia :) Jestem pewna, ze będziesz zadowolona :)
ODPOWIEDZ