lokalna reklama firmy

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
gość

lokalna reklama firmy

Post autor: gość »

W biznesie, lokalna reklama jest bardzo ważna. O ile reklama w internecie działa na szeroką skalę, tak warto zadbać o lokalnych, potencjalnych klientów. Można postawić przed siedzibą firmy reklamową flagę XXL. Dzięki temu, reklama obejmie szerokie zasięg lokalny. Taką flagę znajdziecie na https://www.retio.pl/. Na życzenie nakładają także nadruk reklamowy. Cały towar wysyłają bezpłatnie.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 67
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: lokalna reklama firmy

Post autor: franka »

To fakt, lokalnie też trzeba działać, ale można to realizować poprzez marketing internetowy, jak to jest realizowane mojej firmie poprzez http://copywriting.katowice.pl/ . Ich specjalność to content marketing, gdzie słowem docierają do odbiorców. Dla mnie piszą ciekawe treści branżowe, które zawierają dyskretną reklamę. Klient czytający taki tekst, wręcz nieświadomie wbija sobie pozytywny wizerunek mojej marki.
Awatar użytkownika
irkaa
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2020, 0:09

Re: lokalna reklama firmy

Post autor: irkaa »

Ja zdecydowałam się na działania agencji http://marketing-szeptany.biz.pl/ której specjalizacja to marketing szeptany. Rewelacyjna opcja, bo można bardzo dyskretnie dotrzeć do konkretnych grup odbiorców, budując pozytywny wizerunek marki. To dość cicha ale skuteczna metoda na reklamę, chociażby lokalną.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: lokalna reklama firmy

Post autor: modny »

Ogólnie takie działania reklamowe jak najbardziej są ważne, ale moim zdaniem w dzisiejszych czasach warto jest uwzględnić marketing internetowy. Polecam także każdemu zapoznanie się z wpisem https://push-ad.com/blog/drip-marketing-co-to-jest/ gdzie ciekawie opisano kwestie tego czym jest Drip marketing.
luśka

Re: lokalna reklama firmy

Post autor: luśka »

Należę do fanów promocji przy użyciu nadruków na odzieży. Od bluz po czapki, na wszystkim mieści się nasze logo. Wszystko to zapewnili nam https://www.tekstyldruk.com.pl/oferta/n ... na-odziezy po mocno atrakcyjnej cenie. Kolejny plus to fantastyczna jakość, widoczna już gołym okiem. Należymy do fanów takich rozwiązań!
Awatar użytkownika
igunia
Posty: 100
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:35

Re: lokalna reklama firmy

Post autor: igunia »

Z tą reklamą to wcale nie jest taki łatwy temat, bo jeśli nie orientujemy się w tym to możemy sobie tylko tak naprawdę zaszkodzić. Dlatego radzę skontaktować się z agencją http://firmawgoogle.pl/ którą to bardzo dobrze znam i mogę polecić specjalistów którzy tam pracują. Mnie bardzo pomogli, klientów mam sporo i ogólnie zainteresowanie moją firmą znacznie wzrosło.
Awatar użytkownika
braver
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:25

Re: lokalna reklama firmy

Post autor: braver »

Myślę, że dywersyfikacja jest ważna, dlatego warto w reklamę lokalną inwestować. Ale nie tylko, także w Internecie powinny odbywać się działania. Z tym, że trzeba wiedzieć jak dopasować dostępne narzędzia do celów jakie pragniemy osiągnąć i więcej o tym mowy na blogu https://adrenalinemd.pl/ . Osobiście uważam, że najlepiej byłoby współpracować z fachową agencją marketingową
ODPOWIEDZ