Nowa spacerówka

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
rita-65
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2021, 14:33

Nowa spacerówka

Post autor: rita-65 »

Hejka. Przeglądałam ostatnio wózki spacerowe, bo mam zamiar kupić nowy i doszłam do wniosku, że znacznie korzystniejsze ceny są w sklepach internetowych. Czy wy też to zauważyliście? No i na dodatek mam w czym wybierać, bo modeli jest cała masa. Ktoś z was kupował może wózek online i da znać co i jak? Byłoby świetnie.
młoteczka

Re: Nowa spacerówka

Post autor: młoteczka »

Jeżeli chodzi o wózki dla dzieci to wybór naprawdę jest duży, warto jednak zwracać uwagę na jakość wykonania wózka, żeby był funkcjonalny i wygodny zarówno dla maluszka, jak i jego mamy. Jeśli nie możesz się zdecydować to przejrzyj sobie ofertę włoskiej firmy Peg-Pérego, której dystrybutorem w Polsce jest firma Akord z Poznania: https://www.pegperego-polska.com.pl/artykul/o-nas Mają przepiękne wizualnie i bardzo zaawansowane wózki o naprawdę solidnej konstrukcji, dzięki której sprawdzą się nawet w trudnych warunkach. Polecam się zainteresować, bo jest z czego wybierać. :)
dunka

Re: Nowa spacerówka

Post autor: dunka »

Jeśli o mnie chodzi to od początku wiedziałam jaki chcę wózek bo upatrzyłam go sobie u mnie na osiedlu kiedy mamy spacerowały ze swoimi dzieciaczkami. Od razu zrobił na mnie ogromne wrażenie, bo wyróżniał się od innych pięknymi detalami i wykończeniem. Moje serce skradł x-lander x-follow, bardzo fajny, zwrotny, leciutki wózek spacerowy. Można je kupić w ładnych, modnych teraz kolorach. Poza tym wózek łatwo się składa, nadaje się do samolotu, można bez problemu go zabrać na każdy wyjazd.
ODPOWIEDZ