Odparzenia u niemowlaka

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Lawanna
Posty: 105
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:50

Odparzenia u niemowlaka

Post autor: Lawanna »

Pytanie bardziej do Mam - jak sobie radzicie z odparzeniami u niemowlaka? Niemal w każdym przypadku czasami się zdarzają. Macie jakieś konkretne porady i wskazówki co do tego? Ja przeczytałem https://www.johnsonsbaby.com.pl/przewij ... ieganie-im i uważam, że wiem już całkiem sporo. Czekam na Wasze komentarze.
Ciekawe, jak to jest odczuwać emocje tak intensywnie i pomimo to przeżyć.
Awatar użytkownika
Tornados
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2019, 17:41

Re: Odparzenia u niemowlaka

Post autor: Tornados »

do lekarza od razu... pierwsyz krok
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Odparzenia u niemowlaka

Post autor: waza »

Ja słyszałam, że na odparzenia bardzo dobry jest również krem Octenicare. Czy ktoś z Was miał może z nim wcześniej styczność? Z tego, co wiem, to krem ten bez problemu można kupić w każdej aptece, polecam ;)
Awatar użytkownika
papier
Posty: 94
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:31

Re: Odparzenia u niemowlaka

Post autor: papier »

Moje dzieci miały odwrotne problemy, zamiast zbyt wielu kupek było ich wręcz o wiele za mało. Żona pytała i szukała co na zaparcia u noworodka pomaga. Próbowała metod polecanych i z czasem udało się problem rozwiązać. Zatwardzenia u takich maluszków są bardzo bardzo niebezpieczne.
Awatar użytkownika
BeataBeaaa89
Posty: 80
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:29

Re: Odparzenia u niemowlaka

Post autor: BeataBeaaa89 »

Moja 3 letnia córka miała właśnie częste zatwardzenia i po tradycyjnych metodach jak podanie syropu występowało przeczyszczenie a potem podrażnienie i pieczenie. Moja koleżanka, która jest pielęgniarką poleciła czopki eva qu bambini - musujące. Taki czopek wykazuję działanie zmiękczające i odblokowujące i nie powoduję efektu przeczyszczenia i jest przeznaczony dla dzieci już od 2 roku życia.
Awatar użytkownika
Sonka
Posty: 44
Rejestracja: 24 mar 2020, 11:21

Re: Odparzenia u niemowlaka

Post autor: Sonka »

Mój synek miał odparzenia po pieluchach :( Lekarka poleciła mi świetny krem na odparzenia i wszystko na szczęście szybko się zagoiło. Macie jeszcze jakieś sprawdzone sposoby na takie coś?
ODPOWIEDZ