Osiedle pod Warszawą

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
zbigniew74
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2020, 10:56

Osiedle pod Warszawą

Post autor: zbigniew74 »

Cześć wam. Gdybyście mieli możliwość, to zamieszkalibyście na osiedlu domków jednorodzinnych pod Warszawą? Mnie zainteresowało konkretnie Osiedle Dynastia. Wygląda świetnie i w takich warunkach czułbym się z pewnością dużo lepiej niż w głośnym mieście. Co myślicie?
Awatar użytkownika
Hugon
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2021, 19:44

Re: Osiedle pod Warszawą

Post autor: Hugon »

Sądzę, że rezydencje w Nadarzynie są idealne dla wszystkich rodzin, które poszukują spokojnego i w pełni komfortowego miejsca do życia. Sam zamierzam zainwestować w jeden z domów, bo planuję to tak naprawdę od dawna. Szczerze nie mogę się doczekać.
Magaś90

Re: Osiedle pod Warszawą

Post autor: Magaś90 »

Mieszkanie pod miastem ma wiele zalet - cisza, spokój, zieleń. Trzeba jednak wziąć pod uwagę odległość i dojazdy, a szczególnie jak ma się dzieci i trzeba je dodatkowo wozić do szkoły i na zajęcia pozalekcyjne - moi znajomi po dwóch latach mieszkania poza miastem , wrócili:)
Magaś90

Re: Osiedle pod Warszawą

Post autor: Magaś90 »

Magaś90 pisze: ↑22 mar 2021, 11:14 Mieszkanie pod miastem ma wiele zalet - cisza, spokój, zieleń. Trzeba jednak wziąć pod uwagę odległość i dojazdy, a szczególnie jak ma się dzieci i trzeba je dodatkowo wozić do szkoły i na zajęcia pozalekcyjne - moi znajomi po dwóch latach mieszkania poza miastem , wrócili:)
Dodam jeszcze, że sama mieszkam za Warszawą:) Więc zależy co kto lubi!
zośka

Re: Osiedle pod Warszawą

Post autor: zośka »

Agnieszka Na niewielkim osiedlu tuż pod Warszawą którego zarządcą jest zewnętrzna firma specjalizująca się w tego typu działaniach ostatnio zostało zorganizowane głosowanie elektroniczne we wspólnocie mieszkaniowej co moim zdaniem jest świetnym pomysłem ponieważ nie zawiera tyle czasu ile zorganizowanie spotkania zarządu
rajstóp

Re: Osiedle pod Warszawą

Post autor: rajstóp »

Nie chcę robić draki, ale wydaje mi się, że w takich miejscach to takie https://www.pogotowie-zamkowe-krakow.pl ... -mieszkan/ usługi powinny być blisko. Wiecie, jednak mimo wszystko jest tam wiele mieszkań, do których po prostu mogą się zagubić klucze, co jest w pełni normalnie. Przyznajcie się, korzystaliście z czegoś takiego?
kąska

Re: Osiedle pod Warszawą

Post autor: kąska »

Zastanawiam się czy nie kupić mieszkania w Ożarowie Mazowieckim, fajnie zapowiada się osiedle Home Premium na Korfantego https://homepremium.pl/mieszkania-w-oza ... zowieckim/ wygląda kameralnie i widać mieszkania się sprzedają, bo już zostało ich niewiele
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: Osiedle pod Warszawą

Post autor: kaktusowa »

To fajnie, ja jednak postanowiłam zostać w stolicy i kupiłam bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Bartycka 49 Apartamenty, wcale nie było tak koszmarnie drogie jak te mieszkania w centrum a stąd bez problemu i szybko mogę dojechać do śródmieścia ale też jest wokół masa miejsca na spacery i rower
Arletka890ł

Re: Osiedle pod Warszawą

Post autor: Arletka890ł »

Mieszkanie pod Warszawa to dobra inwestycja zważywszy na to, że te miasta pod warszawskie są tak dobrze skomunikowane z Warszawą, że to nie jest żaden problem. Moja siostra mieszka w Brwinowie i ona szybciej jest w Warszawie niż ja jadac autobusem z kabat do centrum. Ogólnie moja siostra kupiła mieszkanie od tego developera https://ekobud.com/kontakt i powiem wam, że zazdroszczę jej....
agbee

Re: Osiedle pod Warszawą

Post autor: agbee »

No dobrze, a jak wygląda ogólnie kwestia ustalania spraw w takiej wspólnocie? Czy musi wam pomagać jakaś kancelaria? Na pewno dla mnie ważną kwestią będzie obsługa prawna wspólnot , ale jak wiadomo, każdy ma jakieś informacje i dlatego czekam na wskazówki. Jak to wygląda ? Jakie macie doświadczenia w tym względzie, na czym Wam ogólnie zależy? Czekam na informacje.
ODPOWIEDZ