Podróże z dzieckiem

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Safana88
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2021, 4:09

Podróże z dzieckiem

Post autor: Safana88 »

Mam pytanie do osób, które podróżują z dzieckiem - ile miesięcy, lat miały Wasze dzieciaki, kiedy pierwszy raz pojechaliście wspólnie na wycieczkę/wczasy? Pytam zarówno o te samolotowe, jak i samochodowe. Podróżujemy właściwie od samego początku, bo pierwszy raz wyjechaliśmy, kiedy córeczka miała trzy miesiące, mamy łóżeczko turystyczne, które jeździ z nami wszędzie :) No ale samolotem jeszcze nie podróżowaliśmy wspólnie.
Konieczko

Re: Podróże z dzieckiem

Post autor: Konieczko »

Wspólne wyjazdy zaczęliśmy bardzo wcześnie bo od pierwszych miesięcy. Były to wyjazdy samochodowe. Samolotem zdecydowaliśmy się wspólnie podróżować znacznie później bo w wieku 3 lat. Baliśmy się pierwszego wylotu ale zupełnie niepotrzebnie. Teraz syn ma już 5 lat i jeżeli tylko nadaża się ku temu okazja podróżujemy po kraju i świecie. Jesteśmy bogatsi o swe wcześniejsze doświadczenia i podróżujemy na własną rękę. Wychodzi taniej i zwiedzamy tylko to co nam odpowiada. Zazwyczaj przed przylotem do danego kraju mamy już zarezerwowany nocleg, a auto podstawione na lotnisku. Dla dziecka w bagażu zawsze mamy Smart Kid Belt, który dba o jego bezpieczną podróż w wynajętym aucie. Jest to pas z dwoma klamrami, które wpina się w pas bezpieczeństwa by go odpowiednio dopasować do wymiaru dziecka. Jest łatwe w montażu i bardzo lekkie także podróżowanie z nim nie stanowi problemu.
Tośka

Re: Podróże z dzieckiem

Post autor: Tośka »

Smart Kid Belt we wspólnym podróżowaniu idealnie się sprawdzi gdyż nie ma mamy problemów z jego przenoszeniem ze względu na wymiary i wagę jak to bywa w przypadku zabierania tradycyjnego fotelika. Ta alternatywa jest małych wymiarów i waży zaledwie 120 gram więc nie stanowi nadbagażu w bagażu poręcznym. Co więcej zawsze jest pod ręką i można go wykorzystać w taksówce podczas jazdy na lotnisko. Niestety ta alternatywa fotelika nie ma łatwej drogi w zaistnieniu na rynku o czym można przeczytać w artykule na brd24. Warto się z nim zapoznać bo nawet sobie nie zdajemy sprawy jak łatwo można wpłynąć na opinię gdy tylko poczuje się na plecach oddech zbyt wielkiej konkurencji.
ODPOWIEDZ