pomoc dzieciom

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
rzeżucha
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2019, 6:55

pomoc dzieciom

Post autor: rzeżucha »

Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ jest fundacją skupiającą się na niesieniu pomocy dzieciaczkom. Niestety dzieci także chorują, mimo że nie zasługują na to, ale kto zasługuje? Nikt każdy chce być zdrowym i pragnie tego także dla innych. Ale życie układa swoje życiorysy. Pamiętajmy że możemy pomóc i zapisać się do wolontariatu bądź przekazać choćby najmniejszy datek
Awatar użytkownika
Arleta
Posty: 54
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:35

Re: pomoc dzieciom

Post autor: Arleta »

rzeżucha pisze: ↑10 cze 2019, 8:30 Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ jest fundacją skupiającą się na niesieniu pomocy dzieciaczkom. Niestety dzieci także chorują, mimo że nie zasługują na to, ale kto zasługuje? Nikt każdy chce być zdrowym i pragnie tego także dla innych. Ale życie układa swoje życiorysy. Pamiętajmy że możemy pomóc i zapisać się do wolontariatu bądź przekazać choćby najmniejszy datek
Ubolewam ogromnie nad tym, że takie niewinne dzieci muszą chorować. Jest to wyjątkowo niesprawiedliwe. Dlatego, kiedy tylko mogę, to wpłacam fundusze na ich leczenie lub szukam darczyńców, organizując różne zbiórki pieniędzy. Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ zrzesza ludzi o dobrych sercach.
Awatar użytkownika
wendon
Posty: 119
Rejestracja: 01 paź 2019, 21:19

Re: pomoc dzieciom

Post autor: wendon »

ja wspieram Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i rózne małe fundacje
Awatar użytkownika
aniela55
Posty: 61
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:41

Re: pomoc dzieciom

Post autor: aniela55 »

Sama również wspieram finansowo fundację, która pomaga dzieciom, zresztą pełniłam nawet w niej wolontariat. Mówię tu charytatywnej fundacji pomocy rodzinie Gwiazdeczka z Warszawy https://www.gwiazdeczka.eu/#co-robimy. Oni organizują środki i prowadzą faktyczną pomoc w zakresie niepełnosprawności dzieci, organizują zajęcia maluchów z różnymi zaburzeniami. Myślę, że warto wspierać takie organizacje i widziałam radość na twarzach dzieci podczas wolontariatu, polecam gorąco.
hiczungł

Re: pomoc dzieciom

Post autor: hiczungł »

Ostatnio zdecydowaliśmy się na zapewnienie dzieciom zajęć kreatywnych. Zrealizowane u https://ekoprzystanek.pl/oferta okazały się tym,czego bylo nam trzeba od bardzo dawna. Warto dbac o ich rozwoj rowniez od tej strony, w tym wypadku sie udalo. Zajecia polegaly na pogłębianiu wyobraźni dzieci.
ODPOWIEDZ