Poradnia psychologiczna

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 148
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:54

Poradnia psychologiczna

Post autor: Lusia »

Witam. Znacie może kogoś z pobliskiego środowiska ,borykającego się z uzależnieniem np od alkoholu? Z tego co wiem to właśnie sporo osób popada w różnego rodzaju nałogi , które nierzadko są niebezpieczne dla samego uzależnionego jak i jego bliskich osób -rodziny. Myślę ,że w takiej sytuacji warto pomagać - korzystać z pomocy specjalistów. Ja mieszkam w Łodzi i tam na przykład funkcjonuje dobra Poradnia Salomon https://poradniasalomon.com.pl/ i myślę ,że to może być rozwiązanie dla osób w potrzebie .
Awatar użytkownika
czikorita
Posty: 230
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:48

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: czikorita »

Moja siostra skorzystala z tzw "szkoły dla rodziców" , zrealizowanej przez www.poradnia-rodzinna.pl . Sama była po mocnych przejściach alkoholowych, na szczeście wraz z odpowiednim wsparciem udało jej się pozostawić te kłopoty za sobą. To był znakomity i udany wybór!
Awatar użytkownika
Angie
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2020, 20:31

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Angie »

Czasem wrecz ciężko stwierdzić skąd sie bierze ta depresja dlatego warto wybrac sie do psychologa. Dlugotrwala depresja moze byc tragiczna w skutkach wiec nie warto zwlekac. W razie czego w prywatnej klinice Medox w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/ można liczyć na fachową pomoc
Awatar użytkownika
sebul67
Posty: 132
Rejestracja: 31 mar 2020, 13:00

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: sebul67 »

Całą rodziną skorzystaliśmy z pomocy poradni! Należytego wsparcia udzielili nam https://poradnia-rodzinna.pl/ . W naszym rodzinnym kręgu zagościł kryzys, który należało natychmiast rozwiązać. No i się udało!
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: figaro »

W życiu może nastąpić dołek, kryzys. Nie można czekać w takim wypadku i nalezy szukać pomocy. Ja takie wsparcie uzyskałem u https://www.psychicznie.pl/ i wstałem na nogi!
Rafał

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Rafał »

Lusia pisze: ↑16 lut 2020, 12:55 Witam. Znacie może kogoś z pobliskiego środowiska ,borykającego się z uzależnieniem np od alkoholu? Z tego co wiem to właśnie sporo osób popada w różnego rodzaju nałogi , które nierzadko są niebezpieczne dla samego uzależnionego jak i jego bliskich osób -rodziny. Myślę ,że w takiej sytuacji warto pomagać - korzystać z pomocy specjalistów. Ja mieszkam w Łodzi i tam na przykład funkcjonuje dobra Poradnia Salomon https://poradniasalomon.com.pl/ i myślę ,że to może być rozwiązanie dla osób w potrzebie .
Mojemu taci wyjść z uzależnienia od alkoholu pomógł psycholog z poradni online wetalk. Przez tą platformę można nawet codziennie korzystać z pomocy psychologa co jest bardzo pomocne w walce z alkoholizmem.
Karolineczkaż

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Karolineczkaż »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej poradni https://osrodeksukces.pl/dladzieci/ w Warszawie. Ja chodziłam tam z moim 15 letnim synem, który niestety miał przez szkołę bardzo niską samoocenę i z czasem miewał mysli samobójcze. To jest bardzo przykre kiedy dziecko, które nosiłam pod sercem nie chce żyć.... Dobrze, że w tym punkcie trafiliśmy na super psychologa, który pomógł mojemu dziecku odnaleźć właściwą drogę i sens życia.
kamówix

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: kamówix »

Chcixłxm poddać się korekcji płci, jednakże wcześniej było mi potrzebne pełne i duchowe wsparcie na tym polu. W gabinecie https://www.poradnia-psyche.pl/uslugi uświadomiono mnie, iż wszystko ze mną w porządku. Stosowna konsultacja psychoterapeutyczna tylko mnie naprostowała i pozwoliła na odzyskanie wiary w siebie.
ODPOWIEDZ